Tamamen Ücretsiz Numara Alma ve Mobil Onay Yapma

Frankresh

Yeni üye
5 Haz 2019
10
0
Merhabalar, forumda birçok kez whatsapp numara nasıl alınır veya mobil onay için numara nasıl alınır gibi sorular gördüğümden dolayı bu konuyu açma gereği duydum ve sürekli mobil onay ihtiyacınız var ise bu yöntemle ücretsiz mobil onay yapabilirsiniz.

Neler gerekli ?

• Bir mail adresi
• Bir adet telefon numarası ( Onay Kodu Gelicek )

Site adresi nedir ?
• https://www.twilio.com

Numaralar ücretli mi ?
  • Siteye girin ve üye olun, 15 $ hediye bakiyeniz anında hesabınıza geçecektir.
  • 15 $ bakiye ile yaklaşık 13-14 numara alabilirsiniz.
  • Aynı anda en fazla 1 adet numaranız bulunabilir.
  • Yeni numara almak için eski numarayı iptal etmeniz gerekmektedir.
  • İptal edilen numaranın ücreti hesaba geri gelmez .
  • Gelen SMS'lerden ufak miktar kesilmektedir.

Bu işten hiçbir kârım yok bu yüzden bir teşekkürü eksik görmezseniz sevinirim.

p55Elr.jpg

Gelen SMS'leri & aramaları görme;

Uygulama Whatsapp Business'ta çalışıyor, test ettim. Kaydolduktan sonra numara geliyor, gelen mesajları görmek için aşağıdaki adımları takip edin.

vaabGr.png

Anasayfada 'verified numbers' kısmına tıklayın.

1ppLb5.png

Sonrasında aldığınız numara gözükecek, onun üstüne tıklayın.

LvvyMV.png

Ve gelen sayfada arama, mesaj kayıtları var, orada 'incoming'i seçerseniz whatsapp'dan gelen sms'leri görebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Uygulama Whatsapp Business'ta çalışıyor, test ettim. Kaydolduktan sonra numara geliyor, gelen mesajları görmek için aşağıdaki adımları takip edin.

vaabGr.png

Anasayfada 'verified numbers' kısmına tıklayın.

1ppLb5.png

Sonrasında aldığınız numara gözükecek, onun üstüne tıklayın.

LvvyMV.png

Ve gelen sayfada arama, mesaj kayıtları var, orada 'incoming'i seçerseniz whatsapp'dan gelen sms'leri görebilirsiniz.

Son düzenleme:

Roothaning

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
653
2
Aylar önce denedim çalışmıyordu bir daha deneyim
Evet dediğim gibi bana hala sms gelmiyor niyese 😂

Son düzenleme:

Ty Inc

Üye
15 Eyl 2018
167
3
ya kardeşim konu açıyorsun biraz detayli anlatsan çok iyi olacak twitter doğrulama için numarayı giriyoruz aktif etmiyor ve sms gelmiyor?

J700

Adanmış Üye
20 Ocak 2011
6,905
11
alanya
Hangi ülkelerden numara alabiliyoruz

olmuyor kendim sms attım geldi whatsapp atıyor gelmiyor

badboy

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
374
0
Aylar önce denedim çalışmıyordu bir daha deneyim
Evet dediğim gibi bana hala sms gelmiyor niyese 😂

Hangi ülkelerden numara alabiliyoruz

olmuyor kendim sms attım geldi whatsapp atıyor gelmiyor

WhatsApp'tan SMS'ler gelmiyor. Boşuna denemeyin, vakit kaybı.

arkadaşlar konuyu ve yorumları dikkatlice okursanız sorununuz çözülür. Whatsap bussines de çalışıyor.

Murat67743

Yeni üye
20 Tem 2019
21
0
Numara wpde ban yemiş yeni numara nasıl alabilirim

Numaraları yönet üzerinden mavi şekilde görüken aktif numaranın üstüne tıkla en altta relase var yani silme ona bas tamam de sonra numara aldan yeni no alabilirsin.

WhatsApp'tan SMS'ler gelmiyor. Boşuna denemeyin, vakit kaybı.

Bazı numaralara kod gelmiyor haklısınız numara alırken yanındaki sms alma şeysinin açık olup olmadığına dikkat edin ve whatsapp busines üzerinden numaraya deneyin numaranıza sms gönderemedik hatası alırsanız boşuna paranızı da harcamamış olursunuz gönderiyorsa zaten direk alın yeni kod için 1 dk bir süre bekleyin sonrası hayırlı olsun.

niyazikole

Yeni üye
17 May 2019
45
0
Ankara
whatsapp business olmuyo. 1 saat sonra deneyin falan diyo. 10 tane numara denedim hepsinde aynı. bi taktiği falan mı var?

whatsapp business olmuyo. 1 saat sonra deneyin falan diyo. 10 tane numara denedim hepsinde aynı. bi taktiği falan mı var?

keşke konuyu açan veya ilk yorumu direk oldu diye paylaşan arkadaş bi baksa konu yorumlarına. Konuyu açmış olmak için mi açtınız?

DarkScannel

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
712
23
ohgq4c.png

Numara alırken amerikan numarası 620 alan kodu ile alırsanız whatsapp business açabiliyorsunuz.
Numara alırken sms gönderiminin açık olduğuna ve sms lerin (yerel yani hangi ülkeden aldıysanız o ülkeden ) sms alan numaraları almayın. Amerika'dan numara alırsanız ,amerikan numaralarında sms desteği var ki whatsapp business zaten amerikan bir numaradan gönderiyor bu nedenle yerel numaradan numaraya gönderilmiş gibi oluyor aslında.
Çoğu ülkede ulusal(uluslararası) sms alma kapalı bunlara dikkat ederseniz rahatça alabilirsiniz ki zaten farklı ülkelerde ulusal sms gönderimi açık numaralar için hesabı yükseltmemizi istiyor.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.