Zararlı Yazılım Tarayıcı virüsünden kurtulamıyorum

koi0s

Uzman üye
7 Haz 2016
1,381
0
Deep Web
adwcleaner indirdim tarattım bir sürü cleaner indirdim tarattım, uzantılardaki eklentileri kaldırdım hala aynı sorun devam ediyor.

aii7Nx.png

7nF5Bk.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

grscandra

Katılımcı Üye
22 May 2020
313
3
C:\ADOBE
Merhaba Önclikle diğer arkadaşlarımızın aksine farklı bir yöntem suncam

ilk tarayıcı geçmişini sil

sonra windows arama bölümüne gel

Kod:
çalıştır
yaz enterla çıkan kutucukta

Kod:
temp
yaz herşeyi sil çıkan klasörde bu arada erişim izni isterse izin ver veya devam ete bas

sonra bidaha çalıştıra gir
Kod:
%temp%
yaz yine sil bunu yapma amacımız pc deki çerezleri silmek sonra

normal arama bölümüne gel çalıştıra değil
Kod:
%appdata%
yaz hangi tarayıcıyı kullanıyosan adı vardır gir cache diye bir yer vardır onuda sil bu kadar yazdım bi teşekkürü fazla görmessen mutlu olurum :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.