Tasarım Kulübü Yeniden Aktif [Alımlar AÇIK]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
608
Cevap: Tasarım Kulübü Alımları Açılmıştır

Lisede web tasarım ve grafik tasarım okumuştum sini börekçiliğin menülerini ve afişlerini yapmıştım bir zamanlarda cs 1.6 ve go da takım logoları vs. yapıyordum şimdi uzun zamandır kullanmıyorum tekrardan öğrenmek ve bu ekibin parçası olmak isterim ama başvurabiliyor muyum bu deneyimlerle bilmiyorum aydınlatır mısınız :)

Merhabalar ;

Tabiki başvurabilirsiniz , öğrenmeye hevesli iseniz sizi aramızda görmek isteriz , belirli bir şart yok . Kulüp içerisinde eğitimler veriyoruz :)

Ercopiror

Üye
15 Şub 2021
99
6
Cevap: Tasarım Kulübü Alımları Açılmıştır

Katılacak Kişilere Başarılar Dilerim

MCO Artz

Katılımcı Üye
18 Kas 2019
267
80
Ötüken
Cevap: Tasarım Kulübü Yedinden Aktif [Alımlar AÇIK]

Hayırlı olsun. Kendini tasarım konusunda geliştirmek isteyenleri bekliyoruz. :)

Rewan

Asistan Moderatör
26 Kas 2020
1,829
1,370

Başvurum Ne Zaman Açıklanır ?

KerimDesign

Katılımcı Üye
17 May 2018
283
48
Ofis

Forum adına hayırlı olsun güzel grafikerlerin yetişeceğini umuyorum.

Heykomikmi

Yeni üye
8 Mar 2021
1
0

Hayırlı olsun Katılmak istiyorum
Karakterini düşün Özendin mi başkasından yoksa özenildin mi?

noktalıvirgül

Deneyimli Moderatör
17 Kas 2020
919
503

Alımlar devam ediyor, tasarımlarımızla hayal güçlerimizi birleştirelim haydi :)

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,316
7,709

katılacaklara başarılar.

Mirliva

Administrator
26 Mar 2016
4,938
5,821
[C*]
Yeniden hayırlı olsun.. Grafik tasarım konusunda merakı bulunan, öğrenme isteği bulunan üyelere şiddetle tavsiyemdir.. Ben de eskiden grafik konusunda bilgisi bulunmayan, ama çok istekli olan bir üyeydim ve yine bu forumdan edindiğim dostlar ve grafik konularında yaptığım araştırmalar sonucu kendimi bu forumda sıfırdan bu seviyelere kadar geliştirdim..
Ama şimdi sizin için direk bir kulüp kurulmuş ve kulübün amacı sizlere eğitim vermek ve materyal konusunda sizlere yardımcı olmak.. Benim araştırma ile harcadığım vakti eminim sizler burada daha iyi degerlendireceksinizdir..Ayrıca bu tam kapanma sürecinde kaçırılmayacak bir fırsat..
Katılacak arkadaşlara şimdiden başarılar dilerim..

Son düzenleme:
26 Haz 2016
2,819
598
Alımlar açık. Grafik konusunda temel eğitim almak ve bu kapanma günlerini değerlendirmek isterseniz bekleriz. Başarılı olan üyelerimiz stajyer olarak ekibe atanacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.