Çözüldü Tasarımlarını Nasıl Daha İyi Yapabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Locasi

Üye
14 Haz 2019
110
0
Merhabalar, forum da birçok grafik tasarımı yapan arkadaşlarımız var sizden bir şey isteyeceğim benim grafik tasarımım pek iyi değil bana bunlardan daha iyi tasarım nasıl yapabilirim lütfen yardımcı olun ya :( ?

Irgmbe.jpg

IrgzrN.jpg

IrgWqv.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

WASDci

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
411
1
Cevap: Forumun en iyileri :)

1. Fotoda tek sorun Twinning yazısının arkası kalmış beyaz yerleri sil yada png formatında indir
2. Fotoda Yazı fontunu biraz koyu seç
3. Foto gayet iyi zaten
İyi Forumlar

Locasi

Üye
14 Haz 2019
110
0

1. Fotoda tek sorun Twinning yazısının arkası kalmış beyaz yerleri sil yada png formatında indir
2. Fotoda Yazı fontunu biraz koyu seç
3. Foto gayet iyi zaten
İyi Forumlar

Hayır hocam bunlar benim tasarımım değil bana bu tarz güzel yapacak birisi arıyorum ?

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul

Paint programı aracılığı ilede bunları yapabilirsiniz, konuyla alakalı bir kaç görsel indirin ve isim yazın bitti :D

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
113
uzay
Merhaba, tasarım yapma herkesin doğuştan kazandığı bir yetenek değil, kendini geliştirmek istiyorsan çalışacaksın,çaba göstereceksin.İyi forumlar dilerim

Locasi

Üye
14 Haz 2019
110
0
Bunu ben yaptım ama yarışma gereği yüz göstermek yasak bana bunun yüzünü bulurlayacak olan var mı ama çok kesin yapsın yani maske bozulmasın ?

Irsjry.png

stokw

Özel Üye
27 Nis 2014
4,596
69
Ps eğitim derslerine bakabilirsin youtubede. Özel ve kişisel çalışmaları ticari amaç güden çalışmaları freelancer sitelerinden ücret karşılığı yaptırabilirsiniz.

Ghost Killer

Harici Saldırı Timleri Koordinatörü
13 Ocak 2019
11,238
7,699
Merhaba, canva ile güzel tasarımlar yapabilirsiniz. İyi forumlar

Patrick Jane

Uzman üye
1 May 2019
1,499
3
Cehennem
Hazır tasarımlara bak onlar ne kullanmış , nerede neler yapmışlar bak.
Speed Art da izleyebilirsin.
Sürekli tasarım yap , bunun başka bir yolu yok.

Locasi

Üye
14 Haz 2019
110
0
hızlı seçim aracı ile seçip filtre>bulanıklık(blur)>guass bluanıklığından gösterdiğim şekilde yapabilirsin

galiba yarışmaya katılacaksın bunu tamamen yapmamız doğru olmaz

Hocam sorunum bu işte bilgisayarım yanımda değil onun için yapamıyorum yaptığınız şekil rica etsem bana atabilir misiniz ? İstek değil size bağlı.

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
Yarışmaya katıl sonra tht den rica et ödülü sen al, yapamıyorsan niye katılıyorsun kardeşim :trl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.