Taşınıcaz ama sizin yorumlarınız ne ?

HackerMustu

Yeni üye
13 Mar 2016
49
0
İSTANBUL
Merhaba arkadaşlar biz sinop'a taşınıcaz istanbuldan niye diye derseniz iş teklifi geldi annem ve babama aynı yerden maaş toplam ayda 6bin lira 3+1 ev kirayı ödemiyoruz ve hesaplamalarıma göre 10 ay sonra en küçük borcumuz bile bitiyor.

Biz diyoruzki gidelim borcları kapatıp 0 araba alalım sonra emekliliğe gidelim ztn bizim memleket tokat'ada yakın büyük dedemlerede gidebiliriz tatile fln gideriz diye düşünüyoruz ancak siz istanbuldaki borcları bırakıp sinopa yeni hayata başlamamıza ne dersiniz ?

YORUMLARINIZ BİZİM SEÇİMİMİZİ ETKİLEMİCEK AMA MERAK ETTİM .)

DarkSoldier57

Katılımcı Üye
26 Ara 2015
437
0
Türkiye
Merhaba arkadaşlar biz sinop'a taşınıcaz istanbuldan niye diye derseniz iş teklifi geldi annem ve babama aynı yerden maaş toplam ayda 6bin lira 3+1 ev kirayı ödemiyoruz ve hesaplamalarıma göre 10 ay sonra en küçük borcumuz bile bitiyor.

Biz diyoruzki gidelim borcları kapatıp 0 araba alalım sonra emekliliğe gidelim ztn bizim memleket tokat'ada yakın büyük dedemlerede gidebiliriz tatile fln gideriz diye düşünüyoruz ancak siz istanbuldaki borcları bırakıp sinopa yeni hayata başlamamıza ne dersiniz ?

YORUMLARINIZ BİZİM SEÇİMİMİZİ ETKİLEMİCEK AMA MERAK ETTİM .)

Abi merak etme Sinop'ta kötü birşey olmaz ben Sinop'luyum tam 15 yıldır Sinop'ta yaşıyorum mükkemmel bir şehir. İnsanları sıcak felan yani bence mükkemmel biyer veya ben Sinop'ta yaşadığım için bana öyle geliyo. Bi de Merkeze mi geliyonuz? Belki komşu oluruz :D :D :D

HackerMustu

Yeni üye
13 Mar 2016
49
0
İSTANBUL
Usta Bence Borçlarınızı Kapattın para biriktirip araba alın orda fakir bi ile yerleşin(fakir il yok :D) :D

HADE HAYIRLISI bugün cuma bu arada mübarek olsun cumanız
Bugün babam görüşmeye gitcek işte inş hayırlı olan olur ama ben,annem ve babam çok olumlu bakıyoruz direk gidicez bakalım hade bende 14 yıllık istanbulluuum ama hiç bir yerini gezmedim artık para olunca sinopu gezeriz.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
malum ırkın olduğu yerse dikkat et derim.

Nerelisin? Sinoplu değil o kesin. Karadeniz'in ortasında aklınca rum gibi gizli gizli kürtlere laf çakacak kadar korkak insan bulunmaz.

Bıktım sizin gibi kekolardan. Bir halt söyleyeceksen erkek gibi, delikanlı gibi, Türk gibi açıktan söyle.

Edit: Asıl soruya cevap vermemişim yahu;

Yedaş için proje yaparken epey Sinop'ta da kalmıştım. Çok güzel, hoş bir yer. Sakin sakin bahçede uzatma kablosuyla notebook'unu alıp, bir yandan çayını içip bir yandan etrafın güzelliğini içine çekeceğin yer. Hayırlı olsun.. O kadar fazla yağmur da yağmasa mükemmel kalınacak şehir olurdu.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.