Team Speak 3 - Sunucu Saldırısı

Alycholic

Katılımcı Üye
20 Tem 2021
302
2
71
24
Selamlar Öncelikle. Şimdi bir ts3 sunucu var . Bu sunucuya saldırmak istiyorum. Ama yetki alıp sunucu açığından saldırmak değil . DoS atmak istiyorum. Yardımcı ola bilicek biri varmı. ve dos için program önerirmisiniz. Linuxla uğraşmak istemiyorum botnetle falan

ByTuR4nX

Yeni üye
9 Eyl 2021
28
7
18
Tanrı Dağı
Selamlar Öncelikle. Şimdi bir ts3 sunucu var . Bu sunucuya saldırmak istiyorum. Ama yetki alıp sunucu açığından saldırmak değil . DoS atmak istiyorum. Yardımcı ola bilicek biri varmı. ve dos için program önerirmisiniz. Linuxla uğraşmak istemiyorum botnetle falan
Tek başına sadece kendi bilgisayarından Dos saldırısı yaparsan etki edeceğini sanmam.
Bence usb'ye linux kur 64gb 3.0 yeter linux kullanıyorum hiç bir sorunla karşılaşmadım.
Oyun oynamıyosan Linux kur rahatına bak.

Kudad

Katılımcı Üye
14 Nis 2021
631
3
138
Dos atmak ne nereden yaşıyom artık tek kişi hiç bir işe yaramıyor git ddos için birilerini bul yada botnet yap yada açık bul bu ddos botnet doslar çıkdığından beri herkes kolay yola kaçmanın peşinde anlayamıyorum ne kadar kısa yoldan iş isteyen insanlar

ByTuR4nX

Yeni üye
9 Eyl 2021
28
7
18
Tanrı Dağı
yok ya sistemi yorar. Teşekkürler :D
nnuygg0.png

Ram kullanımı windows 10'dan az :)

Kudad

Katılımcı Üye
14 Nis 2021
631
3
138
linux kulllanım klavuzu varmı?. En baştan linux nedir , nasıl kullanılır diye. Bilmeyen biri linuxu nasıl tamamen öğrene bilir? (sadece saldırı değil genel kullanım)
internete yaz kali linux yada linux nasıl çalışır kullanılır ne işe yarar bu soruları internette bulabilirsin
linux bi işletim sistemi
terminal var gene aynı şekilde sadece terminal gibi yerlerde komutlar farklı hem pentesting hemde hackerlar kullanılır genel olarak biraz elverişsizdir ama iyi bir işletim sistemidir bende var :D

ByTuR4nX

Yeni üye
9 Eyl 2021
28
7
18
Tanrı Dağı
linux kulllanım klavuzu varmı?. En baştan linux nedir , nasıl kullanılır diye. Bilmeyen biri linuxu nasıl tamamen öğrene bilir? (sadece saldırı değil genel kullanım)
Ben buradaki forumlarda sora sora öğrendim.

Alycholic

Katılımcı Üye
20 Tem 2021
302
2
71
24

ByTuR4nX

Yeni üye
9 Eyl 2021
28
7
18
Tanrı Dağı
Sakın ben dedim diye hemen linux kurmaya çalışma önce forumlarda araştır öğren sonra kur yoksa sorun yaşayabilirsin ilk kuracaksan.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.