Team Viever

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BoZKuRT1771

Katılımcı Üye
25 Nis 2012
573
0
İstanbul
Kardeşim Adam Yardım İstiyor Ama Belirtilen Kurallar Bu !
1-Googlede Araştırılmalı
2-Bulamadıysa Gelip Yardım İstemeli
Googlede Kolay Bulunacak Birşey.O Zaman Millet Herşeyden Yardım İsterse Vay THT'Nin Haline...

Sonuna kadar katılıyorum... Torrent sitelerini araştırırsan kolaylıkla bulabileceğin bir şey.

Son düzenleme:

ßr@In

Özel Üye
2 Ocak 2012
5,136
36
Kardeşim Adam Yardım İstiyor Ama Belirtilen Kurallar Bu !
1-Googlede Araştırılmalı
2-Bulamadıysa Gelip Yardım İstemeli
Googlede Kolay Bulunacak Birşey.O Zaman Millet Herşeyden Yardım İsterse Vay THT'Nin Haline...

Sonuna kadar katılıyorum... Torrent sitelerini araştırırsan kolaylıkla bulabileceğin bir şey.

Google aracılığıyla hemen hemen her bilgiye ulaşılabilir ama herkes her bilgiye ulaşamaz. Bu size göre kolay olabilir başkasına göre zordur. Genelleme yapamayız. Sizde o gereksiz postları atacağınıza birer full sürüm linki verseniz daha faydalı olur ;)

Drstop75

Katılımcı Üye
21 Ara 2013
953
0
Venüs
Beyler konuyu hortlatmayın benim google'da bulduğumu konu saçma diyen arkadaş bulamazsa o zaman görelim :)

Full link vermek çok mu zor eğer sen biliyorsan sen ver :)

Bir laf öğrenmişsiniz torrent diye.Ne bu torrent ya yeter.Herkes biliyo torrenti.Sen link ver.

'Black-Studio

Kıdemli Üye
22 Haz 2013
2,753
0
Katılıyorum Ama -

Google aracılığıyla hemen hemen her bilgiye ulaşılabilir ama herkes her bilgiye ulaşamaz. Bu size göre kolay olabilir başkasına göre zordur. Genelleme yapamayız. Sizde o gereksiz postları atacağınıza birer full sürüm linki verseniz daha faydalı olur ;)

Ama Kardeşim Şimdi Bir İnsan Nasıl Olurda Googleyi Bilmiyor Pcyi Yeni Alan Bir İnsan Bile Googleyi Kullanmayı Bilir
Edit : Google Kullanmakta Birşey Yok Yazıyı Yaz Enterle Ve Tek Tek Bak...

Edit 2 : Ama Sanada Katılıyorum Bizdede. Suç Var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.