Teamspeak 3 ve Sinüsbot ve JTS3Servermod kurulum Scripti Ücretsiz

Muhammed023

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
313
0
root@MeMaTi;
Merhaba Arkadaşlar Scripti Kodları Tamamen Bana Ait Değildir Bazı Kodları Başka Yerlerden Aldım Bu Senin Scriptin Değil Çalmışsın gibi Şeyler Yazmanızı İstemiyorum Tamamen Bana Aittir Geliştirilecektir

Script Görüntüleri :
lbjdGE.jpg

g98q0Q.jpg

0Gn1JV.jpg

Kurulum : Scripti İndirdikten sonra "chmod 777 mematiscript" komutu ile yetkisini veriyoruz.
v1.0.0
Teamspeak 3 kurulum eklendi
sinusbot kurulumu eklendi (sınırsız Fakat Tekil Port Girmek Şart)
jts3servermod kurulumu eklendi
seçenekler bölümünden durdurma,başlatma,yeniden başlatma Vb işlemler eklendi
hata çözümleri bölümü
İndirme Linki : Link.TL - kısalt, paylaş ve kazan!
Virustotal linki : https://www.virustotal.com/#/file/8...4425ba92a5af4eda977d2f44b9c182d9894/detection

NOT : Virustotalde Bulunan Hatalar Virüs Değildir Farkederseniz Linux Downloader Yazıyor Scriptin İçin Download Komutları Mecburi Olarak Bulunuyor.

NOT 2 : MEMATİ YAPTIM :D İSİM BULAMADIM İSİM ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.