Teknoloji Sitesi Hacked[Şafak Baskını]

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Okudum hocam sağolun uğraşamadım siteyle bilgisayarda kasma oluyor diye shell veya şifre felan denemeden çıktım direk :)

C4RLS3N

Üye
24 Haz 2016
140
0
Merak edenler için Moderatörümüzün ArgenDos kardeşimize bıraktığı mesaj ; Hacked By ShuJaira ShuJaira Was Here ... Saygıdeğer ArgenD0S üyemiz Ben Moderatör ShuJaira Birdahaki sefer hacklediğimiz sitelerde ilk işimiz admin panelden şifreyi değiştirmek olsun yoksa uzun süreli elinizde siteyi tutamayabilirsiniz. Bu bir örnektir. İyi forumlar , iyi sabahlar dilerim Sevgilerle - Turkhackteam.org - ShuJaira

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Sağolun herkese teşekkür ederim ben siteye ilk index bastım sonra hocam siteye girdi en son ne haldeydi bilmiyorum zaten zone kaydında index im on numara duruyor :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.