Telefon birilerini arıyor

ghostplayer

Katılımcı Üye
14 May 2016
446
0
YERALTI
2 günden beri beni birileri arayıp beni arıyosun durmadan kimsin gibi cümleler kullanıyo lakin benim öyle birşey yaptığım yok son aradığım kişilerde de yok(trollendiğiim yok çünkü yaşlı adamından tutun hanım teyzelere kadar herkes geri döndü) aklım almıyor nasıl bişey bu?

Son düzenleme:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
2 günden beri beni birileri arayıp beni arıyosun durmadan kimsin gibi cümleler kullanıyo lakin benim öyle birşey yaptığım yok son aradığım kişilerde de yok(trollendiğiim yok çünkü yaşlı adamından tutun hanım teyzelere kadar herkes geri döndü) aklım almıyor nasıl bişey bu?
Merhabalar
hattınızın ana bayi sine gidip hattı kontrol ettirin yönlendirme olabilir biri uzantan sizin numaranızıda kullanıyo olabilir.sonuçta başka biri ararken sizin numaranız o ekranda çıkmış olabilir

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80
3/4 gun once indirdiqin uygulama varsa sil.
ve uygulama indirirken vermis oldugunuz izinlere dikkatli bakin.

ve operator arayi sizi ariyan numaralari sizin telefonuzdan giden sinyalleri saatleri kontrul edin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.