Telefon hackleme

DawnDusk

Yeni üye
25 Mar 2021
44
1
26
Türkiye
arkadaşlar öncelikle hepinize iyi akşamlar, hayırlı çalışmalar diliyorum. rat yerine azcik zaman ayırıp kali linuxta msfconsole msfvenom veya Veil gibi toollari, framework'leri öğrenip zamanla zaten bu seviye ve bilgiye ulaşmış olacaksınız. o zaman da anlayacaksınız ki böyle şeyler çocuk oyuncağı :) Başkalarını hacklemek yerine kendinizi geliştirin ve yasalara uygun topluma faydalı bir birey olun. Her neyse nasihat kısmı bitti tavsiyeye gelecek olursak eğer,

dediğim gibi kali linux öğrenip içindeki toollari kullanabilirsiniz. tabii ki kali öğrenmeden de yapabilirsiniz aynı işlemleri fakat kali size hacking'te ayrı bir profesyonellik ve ekstra bilgilerle kolay root erişimi gibi ayrıcalıklar sunar. kolay gelsin başarılar dilerim :)

whichiam

Üye
3 Eyl 2022
212
1
80
Deep Web
arkadaşlar öncelikle hepinize iyi akşamlar, hayırlı çalışmalar diliyorum. rat yerine azcik zaman ayırıp kali linuxta msfconsole msfvenom veya Veil gibi toollari, framework'leri öğrenip zamanla zaten bu seviye ve bilgiye ulaşmış olacaksınız. o zaman da anlayacaksınız ki böyle şeyler çocuk oyuncağı :) Başkalarını hacklemek yerine kendinizi geliştirin ve yasalara uygun topluma faydalı bir birey olun. Her neyse nasihat kısmı bitti tavsiyeye gelecek olursak eğer,

dediğim gibi kali linux öğrenip içindeki toollari kullanabilirsiniz. tabii ki kali öğrenmeden de yapabilirsiniz aynı işlemleri fakat kali size hacking'te ayrı bir profesyonellik ve ekstra bilgilerle kolay root erişimi gibi ayrıcalıklar sunar. kolay gelsin başarılar dilerim :)
İstediğim çoğu şeyi yapıyorum bende 3-4 hafta gibi kısa bir sürede 7-8 ayrı başlıkta işler yapabiliyorum, cihazım iyi olmadığı için sıkıntı çekiyorum biraz yükselttikten sonra sorun kalmayacak gibi duruyor😃

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.