Telefon Kamerası için Lens (Zoom için) Öneri

26 Kas 2022
201
39
Yolumu kaybettim
Merhaba arkadaşlar , ben gökyüzündeki cisimleri çekmeyi seviyorum fakat kameram zoom yapınca kalitesi çok düşüyor ve çok yakın zoom yapmıyor. Bende bunun için Zoom yapan lens almak istiyorum acaba lens görüntü kalitesini kalitesiz yapar mı ve fiyat aralığı 200-300 arası bir lens öneriniz varmı

Çözüm
Merhaba arkadaşlar , ben gökyüzündeki cisimleri çekmeyi seviyorum fakat kameram zoom yapınca kalitesi çok düşüyor ve çok yakın zoom yapmıyor. Bende bunun için Zoom yapan lens almak istiyorum acaba lens görüntü kalitesini kalitesiz yapar mı ve fiyat aralığı 200-300 arası bir lens öneriniz varmı
Merhaba
Bu konu hakkında çeşitli sağlayıcılardan N11 Trendyol Amazon Hepsi Burada ( Amazon Tavsiyemdir ) Ürün değerlendirmelerine bakıp karar verebilirsiniz mesela ufak bir araştıma yaparak bir ürün buldum 5 değerlendirmesi var alan kişiler memnun bi göz atabilirsin...

Rewan

'Türk ün yaveri
26 Kas 2020
1,976
1,466

tavsiyem : Canon RF 15-35mm F2.8L IS USM

not

18 mm. ile başlayan lensler hemen hemen çoğumuzda var. Fakat mümkün ise 10-20 mm. gibi daha geniş açılı lensler ile yapılan çekimler daha iyi bir sonuçlar verecektir.

teux

Katılımcı Üye
23 Ocak 2023
959
1,339
Merhaba
Bu konu hakkında çeşitli sağlayıcılardan N11 Trendyol Amazon Hepsi Burada ( Amazon Tavsiyemdir ) Ürün değerlendirmelerine bakıp karar verebilirsiniz mesela ufak bir araştıma yaparak bir ürün buldum 5 değerlendirmesi var alan kişiler memnun bi göz atabilirsin https://www.hepsiburada.com/mero-yu...OcPli1dBYM--HPol5qRoCMrwQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Yeni bir Mobil cihaz önerisi için Kamerası en iyi telefonlar (2022) linkine bir göz atın tavsiyem Huawei Google Pixel serisi veya İos markaları olacaktır detaylı incelemenizi tavsiye ederim

Çözüm
26 Kas 2022
201
39
Yolumu kaybettim
Merhaba
Bu konu hakkında çeşitli sağlayıcılardan N11 Trendyol Amazon Hepsi Burada ( Amazon Tavsiyemdir ) Ürün değerlendirmelerine bakıp karar verebilirsiniz mesela ufak bir araştıma yaparak bir ürün buldum 5 değerlendirmesi var alan kişiler memnun bi göz atabilirsin https://www.hepsiburada.com/mero-yuksek-cozunurluklu-telefon-fotograf-video-zoom-lensi-p-HBCV00002YWEHU?magaza=Çağlar Nalbur Hırdavat&ds_rl=1294343&wt_gl=cpc.6804-CTAks.shop.camp6467357464adgr76333344454&ds_rl=1294343&gclid=CjwKCAjwlJimBhAsEiwA1hrp5qCa6roWDP7wu3lmEyXAQjsTr2qDqcTKKMGOcPli1dBYM--HPol5qRoCMrwQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Yeni bir Mobil cihaz önerisi için Kamerası en iyi telefonlar (2022) linkine bir göz atın tavsiyem Huawei Google Pixel serisi veya İos markaları olacaktır detaylı incelemenizi tavsiye ederim
Çok teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.