Telefon numarasından konum bulmak mümkün müdür?

niyazikole

Yeni üye
17 May 2019
45
0
Ankara
Merhabalar değerli THT üyeleri ve rütbelileri :yardimsever

Bir takım özel konulardan dolayı bi kişinin konumunu vs öğrenmem lazım. Telefon numarası var. Fake sms atıp atıp ip öğrenme gibi yöntemleri yemeyeceğini biliyorum. Daha net ve kesin sonuç alabileceğim bi yöntem var mıdır? Teşekkürler

niyazikole

Yeni üye
17 May 2019
45
0
Ankara
Eskiden kullanmış olduğu bi mail hesabı var. Kullandığı uygulamalar vs her şeye ulaşabiliyorum. İP adresi de var ama konum sorgulattığımda hep farklı şehirler çıkıyo. Son İP 10 Mayısta alınmış. Kullandığı telefon falan da var. Bunları kullanarak bi şeyler yapabilir miyim?

woax

Katılımcı Üye
29 Eki 2018
709
1
Ankara
Eskiden kullanmış olduğu bi mail hesabı var. Kullandığı uygulamalar vs her şeye ulaşabiliyorum. İP adresi de var ama konum sorgulattığımda hep farklı şehirler çıkıyo. Son İP 10 Mayısta alınmış. Kullandığı telefon falan da var. Bunları kullanarak bi şeyler yapabilir miyim?

Emniyet bulur ancak yapmaya çalışma hiç suç çünkü boşver.

ReaLyStar

Katılımcı Üye
17 Mar 2019
272
4
Tanrı Dağı

O hesabı hayla kullanıyor ise find my device ulasabikirsin yerine ama kullanmiyor ise bulman imkansiz

ReaLyStar

Katılımcı Üye
17 Mar 2019
272
4
Tanrı Dağı
Evet ilk telefon onun ( Samsung A7 2017) ama benim yaptıklarımdan ekstra bi işlem çıkmıyo. Kendi numarama telefon et falan çıktı. Yaptım da bi sonuçla karşılaşmadım. Operatöre ulaş dendiğinde de aynı şekilde bi sonuç vermiyor.

Konum degismiyor telefon o hesaba bagli degil ama gmail ile en kolay o sekikde ulasirsin baska bir yolu yok dostum

ReaLyStar

Katılımcı Üye
17 Mar 2019
272
4
Tanrı Dağı
Aynen dostum yardimci olabildiysem ne mutlu bana keske isini gorseydik ama z-shadow uzerinden bir sahte gmail trojeni at fake sms numradan yabanci ulke o oraya sifreyi girdiginde senin panele duser sende o pnelden alirsin ve o gece uyurken girersin

niyazikole

Yeni üye
17 May 2019
45
0
Ankara
Bence yoktur kardeşim düşünsene polis gibi millet kanka şunun adresiini bulsana diyor tak diye buluyorsun sencede saçma değil mi :D

Düşünüldüğünde saçma evet ama içinde bulunduğum durum itibariyle benim bunlara inanmaya ihtiyacım var. Hani bi şekilde de bulmam gerekiyor. Nasıl olacak bilmiyorum ama olması lazım bi yolu. Bi yandan da instagram hesabını almaya çalışıyorum. İnstagram hesabını aldıktan sonra yeni mail hesabını alıp oralardan bi şekilde yürüyecem falan. Bilmiyorum işte, işin içine aşk, duygular falan girince bi şekilde bi şeyler yapabilmek istiyorum. Aşk duygular falan dedim. merak eden olursa olayı anlatabilirim. direk buraya yazmam yasak olabilir ama şunu söyleyeyim, bu kardeşiniz kazığın babasını yedi :müskül

niyazikole

Yeni üye
17 May 2019
45
0
Ankara
Aynen dostum yardimci olabildiysem ne mutlu bana keske isini gorseydik ama z-shadow uzerinden bir sahte gmail trojeni at fake sms numradan yabanci ulke o oraya sifreyi girdiginde senin panele duser sende o pnelden alirsin ve o gece uyurken girersin

z-shadow olayını yeni duydum. bi umut buna da bakayım. çooook teşekkür ederim bu arada hakkınızı helal edin :yardimsever

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.