telefon numarasının sahibini bulma

15 Ağu 2015
203
28
20
dostum 10 yıldır hackinglerin içinde yaşıyorum bu sorduğun soru çok basit. Yani emin ol bazı kesimin elinde sorgulama panelleri var o kişiler kalkıpta numarayı at tespit edeyim demez uğraşmaz. Yani kısaca araştırma yap.

FAKULTE

Katılımcı Üye
27 Mar 2016
498
57
İstanbul
Hocam Ben Termuxtan PhoneInfoga Toolu ile Şirketin ismini bulup belirli bir ücretle bilgi İstiyorum o şirketin numarasından öyle öğreniyorum
Oda güzel ama bide google playda ücretsiz bir uygulama varya mesela onu daha önce indirmiş birinin rehberindeki tüm kişiler nasıl kaydedilmiş gösteriyor yani şans aslında örneğin benim bi bilinmeyen numarayi rehberime ekledigim zaman ordan o uygulamayi indirenler v.s o kisiyi hangi isimle kaydetmisse çıkıyor kimidi lakabı kimisi ismini kimisi ismiyle nereli olduğu ile kaydetmiş ordan birleştirme yapıyorum anlıyorum kim olduğunu v.s ayikiyon dimi :)

'Laymen

Katılımcı Üye
11 Tem 2021
596
3
397
Black Earth
Oda güzel ama bide google playda ücretsiz bir uygulama varya mesela onu daha önce indirmiş birinin rehberindeki tüm kişiler nasıl kaydedilmiş gösteriyor yani şans aslında örneğin benim bi bilinmeyen numarayi rehberime ekledigim zaman ordan o uygulamayi indirenler v.s o kisiyi hangi isimle kaydetmisse çıkıyor kimidi lakabı kimisi ismini kimisi ismiyle nereli olduğu ile kaydetmiş ordan birleştirme yapıyorum anlıyorum kim olduğunu v.s ayikiyon dimi :)
Aynen hocam :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.