telefon onaysız gmail açamıyorum

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,115
23
348
biraz gmail açmam lazım ama onaya takılıyorum,bu konuda yardımcı olabilecek fikir sahibi dostlarım var mı? :) İyi forumlar
selamlar
kısa sürede birden fazla gmail hesabı oluşturduysan eğer google böyle bir kısıtlama getiriyor :)
tek çaren yeni bir cihaz ve yeni bir internet bağlantısı (veri) aynı cihaz üzerinden bu sınırı geçmen mümkün değil ancak zamanla düzelebilir üstünden aşağı yukarı 48 saat geçmesi gerekiyor.

onurekinci94

Yeni üye
18 Tem 2020
50
2
selamlar
kısa sürede birden fazla gmail hesabı oluşturduysan eğer google böyle bir kısıtlama getiriyor :)
tek çaren yeni bir cihaz ve yeni bir internet bağlantısı (veri) aynı cihaz üzerinden bu sınırı geçmen mümkün değil ancak zamanla düzelebilir üstünden aşağı yukarı 48 saat geçmesi gerekiyor.
cevabın için teşekkürler.Mesela İos gmail üzerinden düzenli mail açan insanlar var günlük sınırı olmadan yapıyorlar.Bunu öğrenmeye çalışıyorum aslında.

Ertugrul'

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
22 Mar 2023
1,165
6
907
Photoshop 🔥
biraz gmail açmam lazım ama onaya takılıyorum,bu konuda yardımcı olabilecek fikir sahibi dostlarım var mı? :) İyi forumlar
Merhaba
Sanırım 5'den fazla gmail hesabı açmışsınız bundan dolayı google kendini korumaya alıyor aciliyeti var ise fake no kullanabilirsiniz fakat hepsi çalışmöaya bilir yada 49-72 saat geçtikten sonra tekrardan açabilirsiniz bunu geri almaya bir çözüm yoktur malesef beklemeniz gerekmektedir yada toplu olarak gmail hesabıda satın alabilirsinizsatan birini bulabilirsiniz.
Saygılarımla;

onurekinci94

Yeni üye
18 Tem 2020
50
2
Merhaba
Sanırım 5'den fazla gmail hesabı açmışsınız bundan dolayı google kendini korumaya alıyor aciliyeti var ise fake no kullanabilirsiniz fakat hepsi çalışmöaya bilir yada 49-72 saat geçtikten sonra tekrardan açabilirsiniz bunu geri almaya bir çözüm yoktur malesef beklemeniz gerekmektedir yada toplu olarak gmail hesabıda satın alabilirsinizsatan birini bulabilirsiniz.
Saygılarımla;
cevap için teşekkürler.Aslında o satan kişiler nasıl açıyor işin orasını merak ediyorum.Ben almaya kalksam çok maliyetli oluyor o yüzden araştırıyorum bir kaç aydır

bluestacks yada herhangi bir emulator üzerinden açabilirsiniz hocam , bu da olmazsa youtube a girin ve hesap ekle yerinden yeni hesap oluşturun emülatorde de aynısını yapabilirsiniz
teşekkürler emulator olayını çözmüşler sanırım açılmıyor artık.Hem böyle yorumlar görmüştüm hem de indirip denemiştim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.