Telefon öneri

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Merhabalar malesef telefonumun beni bırakması sonucu yeni bir telefon almak zorunda kaliyorum 4-5 yıldır s3 mini kullaniyordum bu yüzden farklı bir sistem kullanmak istemiyorum Windows phone ve iPhone gibi. Samsung yada lg nin g serisini düşünüyorum varmi tavsiyeleriniz ?

Not: Iphone yada wp kesinlikle düşünmüyorum

Son düzenleme:

Black Claw

Katılımcı Üye
5 Haz 2015
313
0
Samsung yeni model telefonları var onlara bakabilirsin illaki istemem dersen, windows phone önermem. iphone 5s , 6 işini görür.

Başkanım,ne kadar İphone 5s ve 6 günümüzde yaygın olsa dahi işletim sistemi diğerlerinden çok farklı mesela kendine ait AppMarket olması başak bir model ile baglantı kurup fotograf müzik vs şeylerin yollanamaması biraz garip,ama tabiki alanında dev bi marka dediklerim egerki yanlış bilgi ise tabikide alınabilir bir telefon :)

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
2
Başkanım,ne kadar İphone 5s ve 6 günümüzde yaygın olsa dahi işletim sistemi diğerlerinden çok farklı mesela kendine ait AppMarket olması başak bir model ile baglantı kurup fotograf müzik vs şeylerin yollanamaması biraz garip,ama tabiki alanında dev bi marka dediklerim egerki yanlış bilgi ise tabikide alınabilir bir telefon :)

Şahsi olarak iphone ile düşmanligim var :D İphone dan nefret edercesize sevmedigim bir telefon :) Teknosada ki arkadaşlar iphone a karşı çok ikna etmeye çalisti fakat mümkün değil :)

'DECCAL

Katılımcı Üye
18 May 2014
945
0
G2-G3 arasinda kamera harici bir fark varmi ? Bütçe aralığım 1000-1700 civarı düşünüyorum. Benim için önemli sorunlardan biri çok nemli bir yerde yaşadığım için sarj soketi biraz sıkıntılı malesef. Sürekli ter ve nem yüzünden bozulma yapıyor soket. Bu konuda tercübesi olan varmi

Baya fark var hocam ben 2-3 hafta araştırdım almadan önce g2 kötü kalıyor yanında istersen şu siteden kıyaslayabilirsin >>> https://kiyas.la/ g3 çok sağlam telefon ben de kullanıyorum çok güzel tek sorun şarj o da abartılacak derecede değil.

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
G2-G3 arasinda kamera harici bir fark varmi ? Bütçe aralığım 1000-1700 civarı düşünüyorum. Benim için önemli sorunlardan biri çok nemli bir yerde yaşadığım için sarj soketi biraz sıkıntılı malesef. Sürekli ter ve nem yüzünden bozulma yapıyor soket. Bu konuda tercübesi olan varmi

Tavsiyem Sony xperia z2 veya z3 olabilir.Suya toza dayanıklı bir şekilde üretildikleri için en uygunu bunlar olabilir senin açından.
LG g2 ve G3 arasındaki farklara gelince;
G2 de hafıza artırılamıyor, G3 128 gb kadar artırılabiliyor,
G2 maksimum internet hızı 100 mbps G3 150 Mbps
G3 Ram 3 Gb G2 ram 2 gb
G3 işlemci 2.5 ghz g2 2.2 Ghz
G3 1440 x 2560 piksel G2 1080 x 1920 (G3 %78 daha yüksel çözünürlüğe sahip )
G3 ekran 5.5" G2 ekran 5.2''
g3 4K video kayıt g2 de yok
g3 piksel yogunlugu 534 PPI G2 pıksel yogunlugu 424 PPI

mcnctn18

Üye
17 Nis 2015
142
0
127.0.0.1
Merhabalar malesef telefonumun beni bırakması sonucu yeni bir telefon almak zorunda kaliyorum 4-5 yıldır s3 mini kullaniyordum bu yüzden farklı bir sistem kullanmak istemiyorum Windows phone ve iPhone gibi. Samsung yada lg nin g serisini düşünüyorum varmi tavsiyeleriniz ?

Not: Iphone yada wp kesinlikle düşünmüyorum

lg g3 beat alabilirsin bi arkadaşım kullanıyor ve baya memnun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.