Telefon Önerisi İstiyorum...

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Merhaba Arkadaşlar Şuan S4 Mini Kullanıyorum Ve Artık Değiştirme Vakti geldi Yeni Bir Telefon Almak İstiyorum Fakat Aklımda Şuan Pek Elle Tutulur Bir Telefon Yok Telefonda Yapacaklarım Çok ağır Şeyler Değil Oyun Oynarım 2-3 Gerisini Full Sosyal Medyada Geçiren Birisiyim. Yani Telefon Stabil Ve Kasmadan Çalışırsa Süper Olur.. Tabii Bataryasıda Dayanması Lazım Ve Isınmaması... Önerebileceğiniz Telefonlara Açığım Maxiumum:2300 TL'ye Kadar Önerirseniz Sevinirim.
Benim Aklımda Olanlar;
Huawei Mate10 Lite
Huawei P9
Lg G5
İphone SE Veyahut 6

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
Samsung galaxy a7. Ben kullanıyorum 2000 tl ve mükemmel performanslı ve şarjı inanılmaz iyi gidiyor fast sarj adaptörü var 30-40 dk da full doluyor. Tavsiye ederim.

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Samsung galaxy a7. Ben kullanıyorum 2000 tl ve mükemmel performanslı ve şarjı inanılmaz iyi gidiyor fast sarj adaptörü var 30-40 dk da full doluyor. Tavsiye ederim.
Sağol Dostum O Telefonuda Beğeniyorum Önerenler Olmuştu 2-3 Ay Önce Göz Önünde Bulunduracağım Bu Arada Android 7 Güncellemesi Alıyormu ? Ve Hızı Nasıl Isınıyormu Vesaire ?

duman05

Adanmış Üye
9 Eyl 2012
6,326
2
7.0 şu an ama güncelleme aliyor. Vallahi yurtta kalıyorum sürekli telefonla oynuyorum video izliyorum ısınıyor ama cidden çok az yani hissetmiyorsun . Bende lg g3 vardı elim yanıyordu bunda öyle bir problem yok.

BARB4R0S

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
662
0
of Darkness.
Şaka biryana ben Huawei P9 Lite 2016 kullanıyorum gayet güzel bir telefon.
Sana önerim Huawei Mate10 Lite veya Iphone alman yönünde olucaktır.

nightmare81

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
623
0
Düzce
Merhaba Arkadaşlar Şuan S4 Mini Kullanıyorum Ve Artık Değiştirme Vakti geldi Yeni Bir Telefon Almak İstiyorum Fakat Aklımda Şuan Pek Elle Tutulur Bir Telefon Yok Telefonda Yapacaklarım Çok ağır Şeyler Değil Oyun Oynarım 2-3 Gerisini Full Sosyal Medyada Geçiren Birisiyim. Yani Telefon Stabil Ve Kasmadan Çalışırsa Süper Olur.. Tabii Bataryasıda Dayanması Lazım Ve Isınmaması... Önerebileceğiniz Telefonlara Açığım Maxiumum:2300 TL'ye Kadar Önerirseniz Sevinirim.
Benim Aklımda Olanlar;
Huawei Mate10 Lite
Huawei P9
Lg G5
İphone SE Veyahut 6

Dostum kesinlikle şöyle birşey diyeyim iphone ve samsung kalitesinden şaşma derim diğer bütün markalar tamamıyla arada boş muhalefetten başka birşey değil ne kalitesi var ne performansı alırsın 2 ay sonra kenarı atmak zorunda kalırsın Samsung A7 2015 kullanıyorum gayet memnunum 3 senelik cihaz olmasına rağmen beni hiç bir zaman yarı yolda bırakmadı üzmedi sağolsun sana senin seçeneklerin arasında önereceğim telefon se veya 6 değil 6s olur mutlu eder fakat modifikasyon vs yapamazsın güvenlik önceliği vardır ios cihazlarda bu nedenle samsung güzel bir cihaz seçebilirsin fakat bunuda seçerken sürekliliğini koruyan bir model yani şöyle diyeyim s serisi a serisi veya note serisi öneririm diğer j serisi vs düşük performans veren önceliği kamera vs olarak hazırlanan cihazlardır.

rasimuygn

Yeni üye
3 Haz 2017
48
0
iSTANBUL
Lg alacaksan V10,Q6 veya G6 al. Ama G5 sakın alma berbat bir telefon. Alt aparatlarını sürekli yanında mı taşımakla uğraşacaksın birde aparatları almak var para verip. Huawei Mate 10 lite önerim. Hatta bende ondan alıcam para biriktiriyorum. Yani Huawei mate 10 lite al.

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Hepinize Teşekkür Ederim Arkadaşlar Dediğiniz Telefonları Bir Bir İnceliyeceğim..

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Ben yakın zamanda max:2000tl olacak şekilde bayağı bir süre piyasayı yokladım ve şuan elimde olan telefonu 1700'e aldım. Lenovo P2

İşlemcisi Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625 Octa-core 2.0 GHz
Ram 4 Gb
Bellek 32 Gb
Çift Sim
Parmak izi okuyuculu
Kamera Ön 5 - Arka 13 Megapixel
Batarya 5100 mAh

Çok hoşuma gidiyor gayet iyi hala bir kötülüğünü görmedim :) Tabi ben maddiyatla alakalı olarak 2000'e kadar araştırmıştım unutma. Fiyat performans oranı olarak 2000 üstü daha iyisini bulabilir misin bilmem :)

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Ben yakın zamanda max:2000tl olacak şekilde bayağı bir süre piyasayı yokladım ve şuan elimde olan telefonu 1700'e aldım. Lenovo P2

İşlemcisi Qualcomm MSM8953 Snapdragon 625 Octa-core 2.0 GHz
Ram 4 Gb
Bellek 32 Gb
Çift Sim
Parmak izi okuyuculu
Kamera Ön 5 - Arka 13 Megapixel
Batarya 5100 mAh

Çok hoşuma gidiyor gayet iyi hala bir kötülüğünü görmedim :) Tabi ben maddiyatla alakalı olarak 2000'e kadar araştırmıştım unutma. Fiyat performans oranı olarak 2000 üstü daha iyisini bulabilir misin bilmem :)
Dostum Sağolasın Zaten Bütçem 2000 Tl Falan... Peki Oyunlarda Falan Durumu Nasıl Şarj Dayanıyormu Isınma Sorunu Varmı ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.