Telefon Önerisi İstiyorum...

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Hepinize Teşekkürler de Arkadaşlar... Bu İos'u Pek Sevmiyorum Ya Malum Çok Güvenlik... Darlar Beni O :D 2bin TL Ver Güvenliğin Kısıtlansın... Olucak İş Değil Ve Hepinize Teşekkürler...

kenzai

Özel Üye
22 Ara 2010
8,561
31
Trondheim
Apple ürünü alacağım iPhone kullanacağım diye hava atma kısmına gireceksen asla girme derim paran olacak ki 7-7 plus üstü alacaksın yoksa android'den şaşma derim ben iPhone 6S kullanıcısıyım ama memnun değilim yalan yok. İstediğiniz fiyat aralığın da size Samsung S7 Edge veya Samsung Galaxy Note 5'den başka telefon tavsiye etmem.

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Apple ürünü alacağım iPhone kullanacağım diye hava atma kısmına gireceksen asla girme derim paran olacak ki 7-7 plus üstü alacaksın yoksa android'den şaşma derim ben iPhone 6S kullanıcısıyım ama memnun değilim yalan yok. İstediğiniz fiyat aralığın da size Samsung S7 Edge veya Samsung Galaxy Note 5'den başka telefon tavsiye etmem.
Hocam Peki Xiaomi Mi 6 Veyahut HTC U Ultra Nasıl ? Ve Teşekkürler...

Aynen :)

Samsung C9 efsane telefon araştırabilirsin
Bakayım Hocam...

Cheno

Uzman üye
3 Haz 2017
1,347
1
Neredenmi?
Hocam okulda vs. hava atmak için iphone mükemmeldir :trl Ancak benim elimde imkan olsada iphone almam bana kısıtlı geliyor bir sürü para bayıcaksın kısıtlı kullanıcaksın Oyun için arıyorsanız onları pek anlamam Ama androidin sonuna kadar arkasındayım :)

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Hocam okulda vs. hava atmak için iphone mükemmeldir :trl Ancak benim elimde imkan olsada iphone almam bana kısıtlı geliyor bir sürü para bayıcaksın kısıtlı kullanıcaksın Oyun için arıyorsanız onları pek anlamam Ama androidin sonuna kadar arkasındayım :)
Dostum Hava Umurumda Değil Ya Egoist Biriside Değilim... Yoksa Şuan Allah'a Şükür İphone 7de Aldırabilirim Lakin Gereksiz Para Boş Hava...

King Kong

Kıdemli Üye
19 Mar 2017
2,392
10
Konu Tekrar Güncel Bütçem 1000-2250 TL Arası İphone Ve Samsung Harici Olursa Sevinirim... Ve Xiaomi Mi6 İle Oneplus Önermeyin Ezberledim Artık Telefonun İsmini :) Onlar Zaten Aklımda...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.