Telefon Önerisi Verin

tckayseri38

Yeni üye
8 Ocak 2017
33
0
Kayseri
Fiyat:max. 1500 ₺
Radyo Olmalı
Kasma Donma Olmamalı
Ekran:min. 1920x1080 (FHD)
Markalar: Samsung ve Apple HARİÇ Her Marka

EN ÖNEMLİSİ
TEKNOSA-MEDİAMARKT-VATANBİLGİSAYAR-------GİBİ MAĞAZALARDA SATILMASI

15 Tem 2016
174
0
HATAY
Lenovo Vibe p1 tavsiyemdir 5000 miliamper bataryası var şarjı iki buçuk gün gidiyor donanması çok iyi Kazma yok fiyatı 1300 lira gerçekten tavsiye ederim

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,440
7
2,051
35
Osmaniye 80
General mobil discovery plus
tek yazarim.
cok iyi dayandi bana 2 yildir

edit. hack isleriyle ugrasacaksan.

Son düzenleme:

Slayer49

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,704
0
Dostum sana önereceğim tek telefon markası LG'dir.
Kendim kullanıyorum ve çook işimi gördü birde beat sürümü düşün yani normal sürümü deha iyidir. Bence LG modellerinden bir bence

Amis

Katılımcı Üye
22 Ağu 2016
782
0
Elazığ
benim standartlarım normalden farklıdır ben bir telefonda çok yüksek teknoloji isterim bu yüzden benim gözümde telefon markaları sıralaması şöyle
1) Sony xperia : su geçimez ve harika ötesi bir kameraya sahip, yüksek bir işlemcisi var diğer özelliklerini hiç kullanmadığım için bilmiyorum ama yaptığım araştırmalara göre harika
2) Samsung note serisi: Çok aşırı yoğunlukta çok güzel ve hasas sensörlere sahipgeniş ekran ve kalemiyle birlikte kullanım kolaylığı sağlıyor daha önce note4 kullandım bazı maddi sıkıntıardan dolayı satmak zorunda kaldım harika bir telefondu sensörleri özellikle kamerası o kadar iyi olmasada diğer özellikleri bunu telafı ediyor
3) Samsung S4 ve üstü S serisi: sensörler note kadar olmasada yine geniş ekrana sahip olması ortalama bir kameraya sahip oluşu ve hızlı olması
4: Samsug j ve A serisi: açıkcası a serisini hiç kullanmadım ama j serisini kullandım ucuz ama benim işimi pek görmüyor sernsörler yok denecek kadar az kamerası ortalamanın 1 tık altında işlemcisi güzel ve ısınma problemi pek yok şarjıda gayet uzun gidiyor

Vestel serisi üstüne para verseler al parayı cebe at telefonuda çöpe at 16 mp kamerasından başka hiç bir şeyi güzel değil hala formda bazı hatalarını düzeltmek için yardım arıyorum :trl

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.