Telefon Şifresini Nasıl Kıra Bilirim?

MehmetAliBOT

Yeni üye
18 Mar 2022
22
2
Merhaba arkadaşlar. Ülkemizdeki depremden dolayı hepimize geçmiş olsun. Bende deprem bölgesinde yaşıyordum ve kayıplarımız oldu. Bir akrabam vefat etmişti ve onun telefonundaki resim ve videoları alacaktım. Fakat telefonu eski(Samsung j1) ve ekran şifresi vardı. Bu yüzden açamıyorum, şifremi unuttum diye bir seçenek de yok. Lütfen yardımcı olunuz. Teşekkürler.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.