Çözüldü telefona baglanma

Insafsizz

Katılımcı Üye
25 Nis 2016
755
0
telefon hk

merhaba arkadaslar biglisayardan bir telefona baglanicam teamviwer kulaniyorum ama canli oynatamiyorum tek ekran goruntusu alina biliyor oda ben istedigimde cozumu varmi vea hangi programla uygulaya bilirim acil yardiminiz gerek.

Moderatör tarafında düzenlendi:

xdeadprox

Uzman üye
17 Mar 2018
1,225
1
Evden
Hocam bilgisayar google chrome web mağazasından uzaktan masaüstünü indir telefondan da play storeden sonra onlar kendini bulur bu telefondan pcyi kontrol etmek içinde bide vysor var onuda internete yaz bulursun.

Insafsizz

Katılımcı Üye
25 Nis 2016
755
0
Hocam bilgisayar google chrome web mağazasından uzaktan masaüstünü indir telefondan da play storeden sonra onlar kendini bulur bu telefondan pcyi kontrol etmek içinde bide vysor var onuda internete yaz bulursun.

Anlayamadim ne dedigini kusra bakmayin anlaya bilicegim sekilde soylermisiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.