Telefona rom attıktan sonra şebeke sorunu

Darkan4zm

Üye
9 Eyl 2015
206
0
ANKARA
Arkadaşlar ben telefona stock rom attım herşey okey ama bitirdikten sonra hattımda sıkıntı çıktı hiçbir sim kartın altında bilinmeyen yazıyor diğer ağlarda mobil ağlara girince ağ operatörleri deyince ağları ararken hata oluştu dior hiçbir şekilde mesaj arama yapamıyorum sadece erişim noktası adlarında vodofona internet ve sms var *#06* die aratınca imei kodlarımda çıkıyor sıkıntı yok ama hattıma birşey oldu lütfen yardım edin sabahtan beli uğraşıyorum

Telefon gt-ı9060ı samsung galaxy grand neo plus

Moderatör tarafında düzenlendi:

Darkan4zm

Üye
9 Eyl 2015
206
0
ANKARA
telefonun çift hatlı ise 2 tane imei numarası vardır. *#06# yap ve ikisini de https://www.turkiye.gov.tr/imei-sorgulama buradan kontrol et.

mesajımda belirttim lakin okumamışsın galiba imei sorgulamadan sorgulattım yazmıştım iki imei adresimdede sıkıntı yok

Odin ile orjinal room atmayı tekrar dene google'dan ararsan orjinal rom diye düzelecektir.

https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-grand-neo-plus/GT-I9060I/TUR/

bu gördüğün sitedeki en üstteki sürümü indirdim birkaç kez rom attım ve recovery modda wipe cache partition a tıklamıştım birde bricklenmişti o zaman da attım durum böyle yani

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.