Telefondan anlayan kardeşlerimizin bir dakikasını alabilirmiyim

wances

Katılımcı Üye
15 Şub 2010
320
0
Merhaba arkadaşlar 600-700 tl bütçem var.telefon almak istiyorum.sizce ne almalıyım.
Bu arada şunu belirtmek isterim.
İki arkadaşımdan birisi general mobile 4g almış. Tesadüf bende alacaktım. Arkadaşı gördüm geçenlerde sohbet ettik biraz bana general mobile almamı söyledi. Karşıdaki kişiye ses çok az gidiyormuş bağırmaktan sesi kısılmış:D.
Diğer arkadaşımda turkcell telefonu alma aşırı derecede ısınma ve kasma yapıtığını söyledi.

Arkadaşlar sizce ne almalıyım. Tavsiyeleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim

tamaytndrn

Üye
29 May 2013
61
5
İstanbul
Kardeşim bütçe sınırı o kadarsa apple alma güncelleme ve kasma sorunu epey olur paranı boşa verme, asus zenfone 6 için olumlu tepkiler almıştım ben, performansından ve fiyatından dolayı gayet iyi diyorlar. Bi araştır istersen özelliklerinede bak (general mobile alma bence)

zero007

Katılımcı Üye
20 Nis 2013
591
0
kardeşim bana sorarsan telefonunun hem güvenliği yüksek olsun hem virüs bulaşmasın hemde kullandıkça yavaşlamasın istiyorsan iphone şart
ama dersen ki ben hack te yapıcam milletide işleticem bunun için iyi bir telefon olsun diyorsan geçişleri hızlı olsun diyorsan ilk general mobileyi al ben ondan çok haylazlık yaptım :D hatta programlarıda veririm sana istersen :D bunun için özelden mesaj at :D
henüz kullanmadım ama vestelin telefonlarınında iyi olduğu söyleniyor dokunmatik biraz kötüymüş sadece
diğer herşeyi hem fiyatına göre hemde seviyesine göre birçok telefondan iyi olduğunu duydum
birde vestel türkiyede üretildiğinden dolayı gümrük vergisi filan da yok aynı özellikleri başka telefonda bulursun ama üzerine 200-300 lira daha verirsin buna garanti verebilirim

general mobile alırsan rotlama işlemi ve kullandığım bazı haylaz programları sana veririm

bu programları isteyenler özelden mesaj atsın

SHYNova

Üye
23 Haz 2015
213
0
iphone 4 0ı bulabilrsen al derim fakat şöyle birşey var yeni güncellemeler o telefona gelmiyor 700 tl'nin üstüne 300 tl daha ekleyebilirsen Güzel bir telefon alabilirsin şu an aklıma gelen birşey yok fakat internetten baktiğin zaman fiyatlarına güzel şeyler bulabilrsin arkadaşım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.