Telefondan keylogger

resulkral28

Yeni üye
17 Ocak 2019
28
0
Arkadaşlar Selamın aleyküm
Size bir sorum olacaktı. Telefondan keylogger atma uygulaması biliyor musunuz ?

Örneğin;
Mesela ben bir arkadaşıma bi link atıyorum o linke basıp girdiğinde keylogger işleme başlıyor onun her yazdığı bende kurulu olan uygulamaya geliyor

Böyle bir uygulama var mıdır ? Hem İos hemde android de kullanılan biraz abartmış olabilirim

Lawliet123

Kıdemli Üye
31 Tem 2016
2,558
6
Dostum tam bilmiyorum ama telefondan termux ile yapabilirsin diye düşünüyorum.

Termuxta yapmaya çalıştım ama kodları tam bilmediğimden yapamadım başka türlü uygulama filan varsa onlardan yapmayı deniyeceğim :)

byZehirX yapmıştı bir tane

Konunun linkini atabilir misin rica etsem

Gravitybox derken? O ne :D

Açıkcası senin bileceğini düşünmüştüm, ama bilmiyorsan, başka bir çözüm bakayım. Bekle biraz SP.

Gravitybox derken? O ne :D

Çözümü buldum, ama uzunca anlatmaycağım, sorun segmentasyon'dan kaynaklanıyormuş ve şu sayfadaki APK'yi indirip kurmak gerekiyormuş.

Hatta alıntıyı da atayım ;

" Araştırdım ve çözdüm
s1.gif
Merak edenler ya da bu sorunu yaşayan(cak)lar için linki veriyorum.. Linke tıklayın; 3. maddedeki 'this' yazan yere tıklayın, bi apk inecek, onu telefona kurun. Sonra xposed installerı açın, yükle/güncelleye basın, işlem tamam..

How to use Xposed for Android "

Ben son linki atayım yine de uğraşmak istemezsen ;

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=51314174&postcount=9912

Moderatör tarafında düzenlendi:
10 Tem 2014
207
0
Balıkesir
Arkadaşlar Selamın aleyküm
Size bir sorum olacaktı. Telefondan keylogger atma uygulaması biliyor musunuz ?

Örneğin;
Mesela ben bir arkadaşıma bi link atıyorum o linke basıp girdiğinde keylogger işleme başlıyor onun her yazdığı bende kurulu olan uygulamaya geliyor

Böyle bir uygulama var mıdır ? Hem İos hemde android de kullanılan biraz abartmış olabilirim

Valla hocam istersen droidjack gibi androratlar var bir nevi PC Telefon arası bağlantı kuruyor SMSlerinden tutta galerisine dosyalarına kadar her türlü bilgiye erişiyosun nerde olduğunu falan ben kendi telefonuma yapmıştım ama uygulama indirtmen gerekiyor kurbana herhangi bi uygulamanın arkasına saklayabiliyorsun pcdeki gibi bozulma imkanıda yok konuyu paylaşan UnequaLL dı sanırım droıdjack uygulamanın ismi

DarkHawk06

Uzman üye
12 Şub 2016
1,046
8
Pandora
Günümüzde androidler için linkleri virüs çalışmıyor. Yani linke tıklandığında dosya(apk) inip kurması lazım. Aksi taktirde linke tıklayarak bir şey yapılmaz. Android için gelişmiş ratlar mevcut onları kullanarak sistemi izleyebilir hatta kontrol edebilirsiniz.

Son düzenleme:

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7
Bir ara baktım

Trojanları da indirdim kurdum

Şuan güzel çalışan RAT Yok Maalesef ki, Virüs olan apk'yı kurduktan programı açık bırakması gerekiyor, ayriyetten root izni istiyor kurban için yoksa çok sınırlı şeyler görürsün oda işine yaramaz :)

resulkral28

Yeni üye
17 Ocak 2019
28
0
Valla hocam istersen droidjack gibi androratlar var bir nevi PC Telefon arası bağlantı kuruyor SMSlerinden tutta galerisine dosyalarına kadar her türlü bilgiye erişiyosun nerde olduğunu falan ben kendi telefonuma yapmıştım ama uygulama indirtmen gerekiyor kurbana herhangi bi uygulamanın arkasına saklayabiliyorsun pcdeki gibi bozulma imkanıda yok konuyu paylaşan UnequaLL dı sanırım droıdjack uygulamanın ismi
Benim dediğim gibi linke mi tıklaması lazım yoksa uygulamayı indirip kurması mi ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.