Telefondan nasıl hack yapılır

Kesbet

Yeni üye
25 Ocak 2023
31
7
Termux'dan temel işlemler yapabileceğini düşünüyorum. Google polay'de eski sürümü var. Termux'un yayınladığı resmî yerlerden termx'u indirebilirsin.

Ya da kali'yi sanırım telefona kurabiliyordun. Telefonuna direk kali'de kurabilirsin. Ama bu büyük oranda telefonun kullanım alanını düşürür. Play store'a falan ulaşamazsın.
----------------
Termux, android telefonlara kurulan bir uygulama iken Kali bir işletim sistemidir.

Termux, Kali'deki veya herhangi bir linux tabanlı işletim sisteminde bulunan uçbirimleri taklit etmeye çalışır.
---------------

Telefonuna root atarsan termux'u daha verimli kullanabilirsin.

.

1 Şub 2023
135
80
çok zor zaten hack bilmeyen birinin eline en süper bilgisayarı versek yine birşey yapamaz bu ne demek oluyor kısaca normal bir bilgisayar alıp antremanlar yapman oluyor.
telefonlar(yeniler haric) güç bakımından bilgisayarlar kadar iyi değil.
önerim 512 mb ram bile olsa bir pc alıp küçük küçük çalışmalar yapman eğer alamıyorsan githubun vscode uygulaması var oradan kod yazıp kendini ilerletirsin.

BitCode

Yeni üye
26 Ocak 2023
3
1
Termux'dan temel işlemler yapabileceğini düşünüyorum. Google polay'de eski sürümü var. Termux'un yayınladığı resmî yerlerden termx'u indirebilirsin.

Ya da kali'yi sanırım telefona kurabiliyordun. Telefonuna direk kali'de kurabilirsin. Ama bu büyük oranda telefonun kullanım alanını düşürür. Play store'a falan ulaşamazsın.
----------------
Termux, android telefonlara kurulan bir uygulama iken Kali bir işletim sistemidir.

Termux, Kali'deki veya herhangi bir linux tabanlı işletim sisteminde bulunan uçbirimleri taklit etmeye çalışır.
---------------

Telefonuna root atarsan termux'u daha verimli kullanabilirsin.
Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için

çok zor zaten hack bilmeyen birinin eline en süper bilgisayarı versek yine birşey yapamaz bu ne demek oluyor kısaca normal bir bilgisayar alıp antremanlar yapman oluyor.
telefonlar(yeniler haric) güç bakımından bilgisayarlar kadar iyi değil.
önerim 512 mb ram bile olsa bir pc alıp küçük küçük çalışmalar yapman eğer alamıyorsan githubun vscode uygulaması var oradan kod yazıp kendini ilerletirsin.
Haklısın seni cok iyi anlıyorum

Skrsky1

Üye
21 Haz 2021
143
27
23
Hack yapmak istiyorum. Bilgisayarim yok telefondan nasil hack yapabilirim
knkm ne yapmak istedigine göre degişir diye düşünüyorum mesela bir kaç gün önce termux'a sqlmap kurmuştum forumda olan sql açıklı siteler konusundan bir sitenin databasesini çekmiştim ama diger arkadaşların dedigi gibi pekde bir şey bekleme knkm

Flex?

Yeni üye
2 Şub 2023
9
2

Kesbet

Yeni üye
25 Ocak 2023
31
7
Bence termuxun sağladığı şeyler gayet yeterli kuruluma göre oyunlarda hesap çalma kameralara girme ddos atma, virüs yapma ve daha birçok şey yapılabilıyor
Zaten android de linux, termux da linux taklitçisi. Kısıtlamayı oluşturan şirketler. Eğer telefona root atarsan ve biraz da bilgi birikimi yaparsan termux hakkında, Kali Linux ve hâkezâ işletim sistemlerinde kullanılan toolların genelini çok rahatlıkla kullanabileceğini düşünüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.