telefonsuz gmail açma

iskencik

Katılımcı Üye
17 Eki 2014
325
0
Hatay
Merhaba arkadaşlar yedek gmail hesabı açmak istiyorum. Fakat yeni açacağım için telefon istiyor. Telefon istemeden açamaz mıyım ? Araştırdım birkaç yöntem vardı baktım yapamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Bir dakika yaa.. Ben bir kaç gün önce açtım bir gmail hesabı, Google Maps API kullanmak için.. Önce mynet'ten bir mail açtım, sonra gmail'e "ben eski mailimi kullanacam" dedim, kabul etti.. Youtube'a da video yüklüyorum, google hizmetlerinden de faydalanıyorum, API da çalıştırıyorum...

Yani "sonu illa ki gmail.com" ile bitsin demiyorsan, telefon numarası gereksiz.

iskencik

Katılımcı Üye
17 Eki 2014
325
0
Hatay
Bir dakika yaa.. Ben bir kaç gün önce açtım bir gmail hesabı, Google Maps API kullanmak için.. Önce mynet'ten bir mail açtım, sonra gmail'e "ben eski mailimi kullanacam" dedim, kabul etti.. Youtube'a da video yüklüyorum, google hizmetlerinden de faydalanıyorum, API da çalıştırıyorum...

Yani "sonu illa ki gmail.com" ile bitsin demiyorsan, telefon numarası gereksiz.

Hocam haklısın ama gmail ile bitmesi gerek ne yazık ki

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
Bir Allahın kulu dememiş 2. eposta adresini yazarak aktive edebilirsin .Gerek yok bilmediğin sistemlere programlara .Telefon numarası girmenede gerek yok.

PMlZN7.jpg

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.