Telefonu kapalı birini nasıl bulabilirim?

TRdoctor

Yeni üye
4 Ara 2020
38
2
Hepinize merhaba onceliklr hepiniz iyisinizdir insallah benim bir arkadasim var ayri sehirlerde yasiyoruz arkadasim tek basina yasiyor ve hasta anne babasi ayri ve ilgisiz ona karsi umursamaz ve kalp rahatsizligi var uzun bir suredir ben ondan haber alamiyorum telefon numarasindan baska hic birseyi yok bende telefonu kapali buna nasil ulasabilirim yardimci olursaniz cok minnetar kalirim

ByQueny

Uzman üye
8 Ara 2018
1,281
1
Cevap: Çok değerli bir arkadaşıma ulaşamıyorum

Merhaba kötü bir durum olamamsı ümidiyle, geçmiş olsun. Hakkında bildiğin kişisel ve oturduğu yer ile ilgili bilgiler ile polise gidip durumu anlatabilirsin.

RootBeta

Katılımcı Üye
7 Ara 2020
536
1
Russia

Hepinize merhaba onceliklr hepiniz iyisinizdir insallah benim bir arkadasim var ayri sehirlerde yasiyoruz arkadasim tek basina yasiyor ve hasta anne babasi ayri ve ilgisiz ona karsi umursamaz ve kalp rahatsizligi var uzun bir suredir ben ondan haber alamiyorum telefon numarasindan baska hic birseyi yok bende telefonu kapali buna nasil ulasabilirim yardimci olursaniz cok minnetar kalirim

Hocam polise gittiniz mi ? Ciddi bir durum olabilir Allah korusun.

Saeva

Üye
24 Ağu 2019
119
4

Geçmiş olsun. Ad, soyad, annesinin adı, soyadı, yaşadığı şehir arkadaşınız hakkın da bir bilgiye sahipseniz polise gitmenizi öneririm.

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-

Arkadaşınla internetten mi tanıştın yoksa daha önceden görüşmüş olduğun birisi mi?

Sort

Deneyimli Moderatör
14 Eki 2019
972
84

Dostum Şimdi Ulaşmaktan Kastın Ne?
Örneğin Gideceksen Ev Adresi mi Lazım Yoksa E posta,sosyal medya hesabı mı lazım

TRdoctor

Yeni üye
4 Ara 2020
38
2
Hocam polise gittiniz mi ? Ciddi bir durum olabilir Allah korusun.

Geçmiş olsun. Ad, soyad, annesinin adı, soyadı, yaşadığı şehir arkadaşınız hakkın da bir bilgiye sahipseniz polise gitmenizi öneririm.

Merhaba kötü bir durum olamamsı ümidiyle, geçmiş olsun. Hakkında bildiğin kişisel ve oturduğu yer ile ilgili bilgiler ile polise gidip durumu anlatabilirsin.

Hayir polise gitmedim evet hastaligi var ondan korkuyorum haber alamadigim icin ama brlki baska bir sorunu oldugu icin ortalığı karistirmakta istemiyorum o yuzden ne yapicagimi bilmiyorum

Dostum Şimdi Ulaşmaktan Kastın Ne?
Örneğin Gideceksen Ev Adresi mi Lazım Yoksa E posta,sosyal medya hesabı mı lazım

O tarzda olabilir en azindan sosyal medyadan reel arkadaslarina ulasma firsatim olabilir

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
2
30
21
İstanbul

Bu arkadaşının kız olma ihtimali ve sana bir bakıma sosyal mühendislik yapma olasılığı %87.5 (öznel düşüncem) sizce olasılık kaçtır?

StarDustt

Katılımcı Üye
2 Tem 2013
851
0
İstanbulCopy

arkadasim tek basina yasiyor ve hasta anne babasi ayri ve ilgisiz ona karsi umursamaz ve kalp rahatsizligi var

Bu arkadaşının kız olma ihtimali ve sana bir bakıma sosyal mühendislik yapma olasılığı %87.5 (öznel düşüncem) sizce olasılık kaçtır?
Bu bildiğin ailevi sıkıntılarım var bildiğin gibi değil diyen ergen insan davranışı birde sosyal medya durumlarından serum fotoğrafı paylaşıldı mı görev tamam

CFN940

Yeni üye
15 Eyl 2019
40
0
Mağara

Belki senden soğudu ve uzaklaşmak istiyor olabilir :)
Maltego ile numara ile bilgi toplamayı deneyebilirsin ama çoğu zaman başarısız oluyor.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.