Telefonum Fabrika Ayarlarına Nasıl Döndürebilirim?

15 Mar 2018
157
1
Öncelikle Herkese İyi Forumlar.
Arkadaşlar Lenovo K5 telefonumu , ayarlardan fabrika ayarlarına getir dedikten sonra telefonum kendini yeniden başlatıyor. Ve Lenovo logosu gelip aniden kapanıyor. Telefonu tekrar açtığımda sıfırlanmadigini gördüm ve bu olay hep böyle devam ediyor. Nasil telefonumu sıfırlayabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim

Depdip

Uzman üye
20 Ağu 2017
1,578
0
NewYork
Merhaba Ayarlar/ Sıfırla, Yedekle veya sıfırla veya Fabrika ayarlarına dön yazısını bulunuz genellikle en aşağıda olur. Fabrika ayarlarına dön diyiniz ve sorununuz çözülecektir.

15 Mar 2018
157
1
Merhaba Ayarlar/ Sıfırla, Yedekle veya sıfırla veya Fabrika ayarlarına dön yazısını bulunuz genellikle en aşağıda olur. Fabrika ayarlarına dön diyiniz ve sorununuz çözülecektir.

Konunun başında denediğimi yazmıştım. Zaten bu dediğinizi uygulayınca telefon yeniden başlatılıyor ancak açıldığında sıfırlanmadığıni görüyorum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.