Telefonun Ekran Kilidindeki Pin Unutuldu

Cotanak2816

Yeni üye
29 Mar 2020
14
8
Merhabalar, telefonumun şifresi sanırım çocuklar tarafından değiştirilmiş ancak bu da nasıl mümkün oldu anlamış değilim henüz küçük yaştalar. Telefona baktığımda yeniden başlamıştı ve normal şifreyi kabul etmiyor. Hard reset ve twrp gibi yolları biliyorum ancak içinde önemli veriler mevcut, twrp için de geliştirici seçeneklerinin açıldığını hiç sanmıyorum yüksek ihtimalle kapalı. İçindeki veriler çok önemli olduğu için verileri kurtarmaya çalışıyorum. Marka: Huawei, model: P30 Lite. İnternet üzerinde ve forumda uzunca uğraştım araştırdım ancak bir sonuca varamadım. Yarın yola çıkmam gerekiyor ondan dolayı aciliyet durumu var. Vaktinizi ayırdığınız için teşekkürler.

UTQ-Lİ15101

Katılımcı Üye
26 Ağu 2022
270
42
Direkt basit ve kısayol söyleyeyim hocam google telefonumu bul var orda sanki şifre kaldırabiliyodun diğer yöntem samsung ise ondada samsung account var ondada şifreyi kaldırabiliyorsun

Cotanak2816

Yeni üye
29 Mar 2020
14
8
Direkt basit ve kısayol söyleyeyim hocam google telefonumu bul var orda sanki şifre kaldırabiliyodun diğer yöntem samsung ise ondada samsung account var ondada şifreyi kaldırabiliyorsun
Hocam Google'ın telefonumu bul kısmından telefona ekstra kilit koyabiliyoruz, verileri silebiliyoruz ve telefonu çaldırabiliyoruz. Telefonun modeli yazdığım gibi maalesef Huawei.

Cotanak2816

Yeni üye
29 Mar 2020
14
8
1 Tem 2023
51
13
Merhabalar, telefonumun şifresi sanırım çocuklar tarafından değiştirilmiş ancak bu da nasıl mümkün oldu anlamış değilim henüz küçük yaştalar. Telefona baktığımda yeniden başlamıştı ve normal şifreyi kabul etmiyor. Hard reset ve twrp gibi yolları biliyorum ancak içinde önemli veriler mevcut, twrp için de geliştirici seçeneklerinin açıldığını hiç sanmıyorum yüksek ihtimalle kapalı. İçindeki veriler çok önemli olduğu için verileri kurtarmaya çalışıyorum. Marka: Huawei, model: P30 Lite. İnternet üzerinde ve forumda uzunca uğraştım araştırdım ancak bir sonuca varamadım. Yarın yola çıkmam gerekiyor ondan dolayı aciliyet durumu var. Vaktinizi ayırdığınız için teşekkürler.

Kaba Kuvvet saldırısı yap sadece sayılardan oluşuyorsa bulması kolay olur yada bir bilgisayarın varsa Kali Linux üzerinden exploit kullanarak cihazı Hackle Kendini Root yöneticisi yap şifreyi değiştir Benim tavsiyem dediğim gibi exploit ile cihaz ı Hackle

UTQ-Lİ15101

Katılımcı Üye
26 Ağu 2022
270
42
Kaba Kuvvet saldırısı yap sadece sayılardan oluşuyorsa bulması kolay olur yada bir bilgisayarın varsa Kali Linux üzerinden exploit kullanarak cihazı Hackle Kendini Root yöneticisi yap şifreyi değiştir Benim tavsiyem dediğim gibi exploit ile cihaz ı Hackle
Hocam onu nasıl yapacak peki anlatır mısınız ve gereksinimler nelerdir (wifi kartı kali linux vs. Gibi)

Cotanak2816

Yeni üye
29 Mar 2020
14
8
Virtual Box'ımda Kali Linux mevcut, wifi kartı da mevcut ancak exploitleyip cihazı hackleyecek kadar bilgiye sahip değilim ve evet şifre rakamlardan oluşmakta. Siber eğitimi yarıda bıraktığım için bunlar mevcut ufak tefek şeyleri biliyorum ancak bu konuda bilgiye sahip değilim.

Cotanak2816

Yeni üye
29 Mar 2020
14
8
Virtual Box'ımda Kali Linux mevcut, wifi kartı da mevcut ancak exploitleyip cihazı hackleyecek kadar bilgiye sahip değilim ve evet şifre rakamlardan oluşmakta. Siber eğitimi yarıda bıraktığım için bunlar mevcut ufak tefek şeyleri biliyorum ancak bu konuda bilgiye sahip değilim.
Ayrıca şifre çok defa denendiği için üç adet deneme hakkınız mevcut daha sonrasında 1 saat falan beklemeniz gerekiyor.

1 Tem 2023
51
13
Hocam onu nasıl yapacak peki anlatır mısınız ve gereksinimler nelerdir (wifi kartı kali linux vs. Gibi)

Virtual Box'ımda Kali Linux mevcut, wifi kartı da mevcut ancak exploitleyip cihazı hackleyecek kadar bilgiye sahip değilim ve evet şifre rakamlardan oluşmakta.

İnternette Videoları var sana şu video yu öneriyorum Bu Video 'da gereknenşeyler yanlız bir wi-fi kartına ihtiyacın var eğer yoksa Laptop a sahip bir tanıdığına git rica et yani Laptop u iste bir tane USB ye Kali Live ı yükle bu şekilde yap

UTQ-Lİ15101

Katılımcı Üye
26 Ağu 2022
270
42
Aynen hocam işte nasıl hackleyecek söyler ise bende bilgilenicem :D ama bir video vardı bulursam atarım sanada

Cotanak2816

Yeni üye
29 Mar 2020
14
8
Her şey sanırım benim şansıma üst üste geliyor, cihaz wifiye bağlı değil ve bildirim kısmını da açmak için şifreyi girmem gerekli. :)

Cotanak2816

Yeni üye
29 Mar 2020
14
8
Bir de çoğu kişiden telefoncuya götür lafı duyuyorum ve diyorum telefoncu benden farklı ne işlem yapacak, mahalle telefoncusu zaten. Bana sen nerden biliyorsun diye soruyorlar, yani ben kendimden şüphe ediyorum kullandıkları özel bir şeyler falan var mı verileri kurtarmak adına?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.