Telegramda İllegal Arşivleri İndirmek Sakıncalı Mıdır?

THT/Gölge

Yeni üye
4 Şub 2022
34
10
kendime bir şeyler katmak için hack telegram bunlardan bazıları illegal arşivler paylaşıyor örnek : yurt dışı kimlik bilgisi önemli yerlerin sızdırılmış bilgileri vs.

TOZQOPARAN

Uzman üye
3 Nis 2021
1,257
678
Eski Anka Underground Tim
kendime bir şeyler katmak için hack telegram bunlardan bazıları illegal arşivler paylaşıyor örnek : yurt dışı kimlik bilgisi önemli yerlerin sızdırılmış bilgileri vs.
😂😂 Aaah dostum bak rahatına. Hayatına illegalizm katmasan bu hayattan bir şey öğrenemezsin. İllegal çetelerin, grupların içinde ol ama hiç bir zaman illegal olma. Onlardan öğreneceklerini bir metot gibi tut aklında. Mesela ben, biiirrrrrr sürü legal insanlarla konuştum ister burda ister başka yerde hiç biri bana bir şey öğretmedi ama illegaller hep bir şey öğretdi. O gruplara girsen bir şey olmaz, kafana takma bak rahatına 🤍💫 Genelde rat oluyor onların içinde, öyle normal üye ve ya kullanıcı olupta onlardan gelen bilgiye kanıp indirme ya da bakma. Çoğunda virus fln oluyor. En iyisi adamların güvenini kazan, güvendiği birileri ol o zaman sana ne güvenli ne sakıncalı söylerler. İllegal toplumun bir güzel yani da şu, senin birisiyle kavgan olsun ya da bir problemin gidip bunu legal tayfaya ya da insanlara söylersen kılını kıpırdatmaz kimse korkusundan 😂😂 ama illegallere söylersen ölümüne seni destekler, yanlış bile olsan ya da o mevzuda hatalı bile olsan seni desteklerler her türlü işlem yaparlar. İnan benim dediklerime ✨💙

lowc25

Yeni üye
28 Ağu 2019
20
3
Telegram da böyle şeyleri paylaşmak yasak değil diye biliyorum. İş pedofiliye veya terörizme girerse ozaman telegram ip adresini yerel yönetiminle paylaşır hapislik olursun.

Taha'

Moderatör
30 Kas 2018
611
678
Merhaba

Bu tür işler biraz sakat işler. Hack veya başka şeyler ögrenmek için Udemy Yada BTK Akademi gibi egitim verilen platformalara bakmanı öneriririm

THT/Gölge

Yeni üye
4 Şub 2022
34
10
😂😂 Aaah dostum bak rahatına. Hayatına illegalizm katmasan bu hayattan bir şey öğrenemezsin. İllegal çetelerin, grupların içinde ol ama hiç bir zaman illegal olma. Onlardan öğreneceklerini bir metot gibi tut aklında. Mesela ben, biiirrrrrr sürü legal insanlarla konuştum ister burda ister başka yerde hiç biri bana bir şey öğretmedi ama illegaller hep bir şey öğretdi. O gruplara girsen bir şey olmaz, kafana takma bak rahatına 🤍💫 Genelde rat oluyor onların içinde, öyle normal üye ve ya kullanıcı olupta onlardan gelen bilgiye kanıp indirme ya da bakma. Çoğunda virus fln oluyor. En iyisi adamların güvenini kazan, güvendiği birileri ol o zaman sana ne güvenli ne sakıncalı söylerler. İllegal toplumun bir güzel yani da şu, senin birisiyle kavgan olsun ya da bir problemin gidip bunu legal tayfaya ya da insanlara söylersen kılını kıpırdatmaz kimse korkusundan 😂😂 ama illegallere söylersen ölümüne seni destekler, yanlış bile olsan ya da o mevzuda hatalı bile olsan seni desteklerler her türlü işlem yaparlar. İnan benim dediklerime ✨💙
hocam emniyet genel müdürlüğü datası var ama 2015 e ait yandex disk üzerinden bide mesaj yazmazsam bir şey olurmu bu grubun ifşa olmasından dolayı tel numaramdan (ucretsiz egm datası il ve ilçe olarak var hepsisi bir datada yaşadığım yerin nufusu 100 bin arkadaşlarımdan bir akrabasının isim soyisim tutuyor)

TOZQOPARAN

Uzman üye
3 Nis 2021
1,257
678
Eski Anka Underground Tim
hocam emniyet genel müdürlüğü datası var ama 2015 e ait yandex disk üzerinden bide mesaj yazmazsam bir şey olurmu bu grubun ifşa olmasından dolayı tel numaramdan (ucretsiz egm datası il ve ilçe olarak var hepsisi bir datada yaşadığım yerin nufusu 100 bin arkadaşlarımdan bir akrabasının isim soyisim tutuyor)
Emniyetin datası bende de var :p bir şey olmaz bak rahatına. Onu geçtim Türkiyenin en meşhur Hacking Timlerinden birisinin isim vermicem hangi tim neyse işte Adminin aile bilgileri, Tim açıkları dataları bile var 😉😂. O yüzden sıkıntı yok bak rahatına

mr3dx

Üye
3 Haz 2017
211
126
Merhaba.
İndirdiğin şey büyük ihtimalle cihazında backdoor açmak için yapılmış ratlar herhangi bir şey indiriken sanal makineleri kullan kendi hostuna indirme ayrıca virüs total de taratmayı unutma. İyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.