Telegramdan Ban yemişim

joker1701

Üye
28 Nis 2023
66
14
iyi forumlar

4 yıldır kullandığım telegram hesabıma bu sabah giriş yapamadım ban yemişim +18 küfür şiddet vs hiç bir şekilde işim yok neden ban yedim anlamadım bir çok grupta üyeydim büyük ihtimal mesajlarımı şikayet ettiler spamladılar :S

banımı nasıl kaldırabilirim?? veya e maille vs telegram hesabı açılıyor mu? kullanabileceğim başka numaram yok şuan

H@cked BaBy

Medyanın Yıldızı
28 Haz 2023
2,537
1,092
Arkana bak
iyi forumlar

4 yıldır kullandığım telegram hesabıma bu sabah giriş yapamadım ban yemişim +18 küfür şiddet vs hiç bir şekilde işim yok neden ban yedim anlamadım bir çok grupta üyeydim büyük ihtimal mesajlarımı şikayet ettiler spamladılar :S

banımı nasıl kaldırabilirim?? veya e maille vs telegram hesabı açılıyor mu? kullanabileceğim başka numaram yok şuan
Öncelikle numara ile tekrar kurulum yapin yanlış ülke kodu yüzünden bazen banlanilabiliyor eğer olmazsa, Telegram Destek ekibiyle iletişim kurarak banın nedenini öğrenerek sorunun çözülmesine yardımcı olabilir. Telegram Destek ekibine başvurmak için Telegram uygulaması üzerinden Ayarlar bölümüne gidin ve Destek seçeneğine dokunun. Ayrıca, Telegram'ın resmi web sitesinde bulunan Destek sayfasına giderek de destek ekibiyle iletişim kurabilirsiniz. Eğer olmazsa fake no alarak kendinize yeni bir hesap açabilirsiniz. Sms onay veya fake numara sitelerinden kendinize ucuza numara satın alabilirsiniz.

İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.