Teliften kapanmiş instagram - facebook hesaplarınızı açın ücretsiz

m1lyoner

Yeni üye
14 May 2020
1
0
TELİFTEN KAPANMIŞ INSTAGRAM - FACEBOOK HESAPLARINIZI AÇIN ÜCRETSİZ

Merhaba Arkadaşlar

Bugün Sizlere Instagram'da Teliften Kapanmış Veya Telif Atılmış Gönderinizi Veya Sayfanızı Nasıl Medyacılara Vermeden Ücretsiz Yapacağınızı Gösterceğim .

Benim Bu İşte Kâr'ım Yok Sadece Sanalı Bıraktım Ve Bu Forumlar Sayılı İnsanda Var Ve Herkes Kullansın İstiyorum.

Instagram Telif Hakkı İtiraz Formu :

1.Bu form, fikri mülkiyet ihlallerinin tekrarlanması veya hileli veya yanıltıcı içeriklerin paylaşılması nedeniyle hesapları devre dışı bırakılmış kişiler içindir.

Örnek Resim "TIKLA"

1OU44n.png

Site Linki : Telif Hakkı İtiraz Formu - Instagram "TIKLA"

Ticari Marka İtirazı İletişim Formu Instagram :

2.
İçeriğiniz ticari marka hakkı ihlali ile ilgili bir şikayet gerekçesiyle kaldırıldıysa ve bu içeriğin kaldırılmaması gerektiğini düşünüyorsanız, bu formu kullanın.

Örnek Resim "TIKLA"

bsj03o.png

Site Linki : Ticari Marka İtirazı İletişim Formu - Instagram "TIKLA"

Facebook İçin Telif Hakkı İtiraz İletişim Formu :

1.
Paylaştığınız bir şey, bir telif hakkı şikayeti nedeniyle kaldırıldıysa ve içeriğin kaldırılmaması gerektiğini düşünüyorsanız bu formu kullanın. İtirazda bulunmadan önce paylaştığınız içerikle ilgili şikayette bulunan kişiyle iletişime geçmeyi ve sorunu doğrudan kendisiyle çözmeyi deneyebilirsiniz.

Örnek Resim "TIKLA"

KBB0bL.png

Site Linki : Telif Hakkı İtiraz Formu - Facebook "TIKLA"

2.DMCA Karşı Bildiriminde Bulunma :

Örnek Resim "TIKLA"

38tRSZ.png

Site Linki : Telif Hakkı İtiraz Formu - Facebook "TIKLA"

Kaynak https://www.r10.net/instagram-ticar...ram-facebook-hesaplarinizi-acin-ucretsiz.html

Moderatör tarafında düzenlendi:

hakan996

Yeni üye
30 Nis 2020
16
0
Dostum mesaj attım bakmadın instagram hesabım taklitten dolayı kapatıldı yardımcı olurmusn

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.