Telnet İle KArşı Pc ye Girmek (Çok Kolay...)

wycombr

Üye
9 Nis 2008
77
1
istanbul
ya iki elinizle bi işi doğrultamıyosunuz açık anlatmayıp insanları eziyosunuz. sonra da bıdıbıdıbıdı konuşmak. Yetkili zaten almış başını gitmiş açtığı konuyu takip ettiği bile yok. sonra beceremedim diyenlere salak muamelesi yapıyosunuz. madem konu açtınız neden insanların sorusuna cevap vermiyosunuz? belki de siz de bişiy bilmiyosunuz yani dışardan tamam ama içiniz kof.

Ah be güzel kardeşim sorun beceremeyenleri salak yerine koymak olsa gene ii. Eleman konu açıyo bir kere test etmiş denemiş değil. Yazıyı okuyan "eyw güzel paylaşım, tşk, rep" falan filan bi dünya dolduruyo. Aslına bakarsan bu sitede bişey bildiğini sanıp hiçbişey bilmeyen o kadar çok insan varki..

Ben bu işin okulunu okudum, kurslarını, sertifikalarını aldım. İşi gücü bırakıp burda insanlara bişeyler öğretmeye; yanlış bilinenleri doğrulamaya çalışıyorum ama DEĞER veren yok! Ya bi açılan konularda, yardım isteyenlerin feryatlarına gelen cevaplara baksan oturur ağlarsın. Her başı sıkışan yada işi bildiğini sanan herkes "formattan başka çözüm yok" diye ortalarda nara atıyor. Kendisi BT çözümlerinin hepsinden bi-haber sanarsın tüm çıkar yolları denemiş fakat çözüm bulamayınca son çare format atmış. Tez belli herşeye format. Telnet ' te öyle. Telnet protokolünden zerre kadar anlamayanlar "telnet ile pc'ye nasıl bağlanılır? " adı altında boş boş yazılar yazıyo millet te kanıyo. Kardeşim yakarmakta haklısın ama çok bilenlere kızma, onları adam belleyip eyw diyenlere kız..

sahobaba

Yeni üye
7 Haz 2008
1
0
ya ms dos a setdebug yazıom hiç bişi çıkmıyo

*setdebug* yzaıom gine çıkmıyo hiç bişeyyy

meliksah90

Yeni üye
23 Haz 2008
28
0
bildigim kadarıyla karsıdaki kisini adsl sifresini bilmeden girilmiyo bazılarında sifre olmuyo ancak onlara girilebiliyor...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.