Telnet İle KArşı Pc ye Girmek (Çok Kolay...)

isasor

Yeni üye
11 Ağu 2007
4
0
2 ihtimal var ya ben cok kazmayım yada bu iş olmuyor. ama yapmakta istiyorum lutfen benim icin su ilk giris kısmı daha acıklayı olabilirmi yardım..

boo_rock

Yeni üye
14 Ara 2007
7
0
EMS nedir? sölüom;
ems bir bilgisayar terimidir. Bılgısayar terımlerı sozlugunde EMS : Expanded Memory Specifications olarak gecer yanı Expanded Memory Specification demektir. Türkçesi gelişmiş hafıza teknikleri demektir.
şimdi; setdebug komutunu pcniz görmüorsa gidin java runtime gibi zındırık bişi yükleyin pcnize. Java runtime yüklü değilse debug komutu zaten kullanılmaz.
java runtime yüklediniz dikkat edin versionu 2.0 olsun.

şimdi arkadaşımızın dediği gibi ms-dos'a gecip "setdebug" yazıoz. karşımıza "Enable AktiveX debugging for Java" diye bir yazı gelcek onada "evet" deyip (eğer bu kısımda problem yaşıyorsanız sadece "debug" yazıp buradan dewam edin.işleminiz gerçekleşecek;) [asteğmen boo_rock farkı budur:D] "debug" yazıyoruz sonra kaşımıza "-" karakteriyle başlayan bir satır cıkacak oraya hemen "XAbilgine kurban ip" yi yazıp enter denen tuşa basıoz. birazdan karşımıza işleyici oluşturuldu yazısı gelecek. şimdi naapcazzz??? Telnet (kikiki) Onuda acıklayım bilmeyenler vardır belkilim "Başlat>Çalıştır>telnet" yazıp enterlioz. sonracıma "o kurban ip" yi yazıyoruz gene entere basıoz. Gerisi sizin yeteneklerinize kalmış diğer komutlar yukarıda yazıo zaten...
Ha ne dicem farzedelim pc "ems yüklü değil" falan tipinden hata verirse o zaman demekki sizin bilgisayarda bu hafıza teknikleri yüklü değil... İşte bundan sonrası sizin için bi felaket çünkülüm hiç bi şekilde yükliyemezsiniz. Bu yöntemden vazgecip başka yöntemler deneyiniz...

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.