Telnet İle KArşı Pc ye Girmek (Çok Kolay...)

afacan54

Yeni üye
11 Ara 2008
10
0
ya bir kişibana msn den örete bilirmi

hatta okişi bu programlaın yazısını yazan kişi olabilir:D:D:D:D
emege saygı !!!! ltfen

ritos

Yeni üye
13 Ara 2008
1
0
kardes sunu birazdaha acık anlatabilirmisin yapiorum olmuo.ms-dos a setdebug yazıorm is not recognized le baslayan ve davam eden bi cümle gelio.yardım edersen cok sevinirim.

kadokadir

Yeni üye
16 Ara 2008
3
0
kardes iyi paylaşım eline sağlık ta simdi cmd ye yazıoz setdebug die bana sunu dio
'setdebug' iç yada dış komut çalıştırılabilir program yada toplu iş dosyası olarak tanınmıyor
bu hatayı nasıl giderebiliriz..

byundertaker

Katılımcı Üye
22 Tem 2008
370
1
arkadaşlar setdebug yazmıyosunuz set debug boşluk var arada böyle yapıncada "debug çevre değişkeni tanımlı değil" dio

snaplax

Yeni üye
5 May 2007
29
0
bakın burada bi sey yazıcaksanız kullandıgın wındows xp veya vısta veya lınux herneyse onuda yazın insanlar ona gore davransın bı program bırısınde calışıyor aynı program dıger arkadaşta calışmıyor.... Bu konuda vıstayı kınıyorum özellıkle vısta berbat bı dunya acıgı var

turk hacker team

ocak1

Yeni üye
28 Ara 2008
1
0
işe yaramıyo kardeşim bu.bence kodlarda bi yanlışlık olabilir.windows dos ekranındada, dos girerkende komutları tanımıyorki

zcafein

Yeni üye
28 Ara 2008
2
0
selamlar. siteye yeni üye oldum ve gördüm ki oku(MA)ma hastalığımız var. ayrıca araştır(MA)ma hastalığımız da :)
henüz siteyi tamamiyle dolaşmış değilim ama yönetici arkadaşların siteye konu açılımını; acemi, vasat ve uzman olarak tasnif etmeleri halinde hem zaman kazanımı hem de bilgilenme açısından faydalı olacağını düşünüyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.