Teoga gireceğim yardım :)

Rospovà

Kıdemli Üye
15 May 2016
3,975
2
Tekirdağ
Beyler Herkese iyi forumlar dilerim Konuya Geceyim 7 sınıfim 13 Yasim Ben seneye teog gireceğim bana ne önerirsiniz Ve Bilgisayar ile ilgili Birşey Olmak istiyorum not ortalama hep 90-87-93 -92 Fln yardim

Son düzenleme:

akifverim

Üye
9 Haz 2016
107
0
lise olarak bir fen lisesi sonrada bir bilgisayar mühendisliği
lise olarak fen lisesi şart değil ama sayısal ağırlıklı ders programın ve çevreyi de göz önünde bulundurursak fen lisesi anadolu liselerine göre daha avantajlı
başka sorun olursa memnuniyetle cevap veririm :D iyi forumlar...

akifverim

Üye
9 Haz 2016
107
0
not ortamalarına bakarsak imkansız gibi gözükmüyor hangi şehirde yaşıyorsun bilmiyorum ama bulunduğun şehrin fen liselerinin puanlarına bak ve sana en uygun olanı hedefle günde 2-3 saatlik düzenli bir çalışmayla yapabilirsin

1071malazgirt

Uzman üye
26 Haz 2015
1,781
8
Trafo
Şu sınavı geç lisede yata yata geçersin diyenlere hoşt diyerek cevap ver :D emin ol lisede 3-4 katı çalışmak zorunda kalacaksın. Bi de ilkokulda 70 alınca üzülüyorsan şunu unutma lisede 50yi geçince sevineceksin:) Akademik bir liseye gitmeye çalış. Fen lisesi veya fen lisesine puanı yakın olan anadolu lisesi.

DoktorEnd

Yeni üye
2 Nis 2016
19
0
Kardeş ben de 9. sınıftayım bu sene 10 teoga gireceksen matematik-türkçe ağırlıklı çalış. Ben de bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum. Ben de çalıştım ve şu an fen lisesine gidiyorum. Üniversite olarak bilgisayar mühendisliği okuyacam. Bu sene pc yi bırakıp derslerine çalış. Lisede tekrar odaklanırsın. Yoksa hayatın kararır çünkü TEOG da yazılım sormuyorlar :D

mucanlıube

güzel günler dileğiyle
28 Haz 2016
219
6
Beyler Herkese iyi forumlar dilerim Konuya Geceyim 7 sınıfim 13 Yasim Ben seneye teog gireceğim bana ne önerirsiniz Ve Bilgisayar ile ilgili Birşey Olmak istiyorum not ortalama hep 90-87-93 -92 Fln yardim

Kardeşim biraz gözünü korkutacam ama fen lisesi o kazanmak o kadar kolay bir şey değil nerden biliyosun diye soracak olursan geçen senede ben teoga girdim fen lisesi kazanman için çalışman lazım veya ultra beyinli olman lazım fen lisesi kazanmak için bu şartlara uy

Madde1:öğretmenlerin dahil herkes sana merak etme teog kolay bir sınav diyecektir sakın inanma çünkü pek de öyle değil

Madde2:turkhackteam gibi bağımlılık yapan forumlardan ve bağımlılık yapan oyunlardan uzak dur kısacası bilgisayar telefon yasak (korkma en zor madde bu)

Madde3:bugün şu dizim var bugün bi film var şu kanalda diye düşünmen bile yasak yani televizyon yasak!!!!!

Madde 4:arkadaşlarınla dışarıya çıkman gezip eğlenmen yasak beden dersinden beden dersine futbol oynayacaksın

Madde5:bugün 100 soru cümlesi yasak cözebildiğin kadar soru çözeceksin ne demek istediğimi ileriki maddelerde anlıyacaksın

Madde6:sana tavsiyem yaz internete tonguç akademi diye kaydol belli bi ücreti var ama kesinlikle değecektir tonguç akademinin bedava canlı yayınları oluyor kesinlikle izle ama yorumları okuma tam ekrana al izle

Madde7:resim müzik ve beden öğretmenleri acımasızdır ve 8. Sınıfta en fazla bu derslerden kaçılır bu öğretmenler teog nedir bilmezler sakın çalışkan olmana güvenme bu hocaların derslerinden kaçma ya da yalvarmasını bil ben bu derslerden hep kaçtım karne verileceği güne yakın hepsinin yanına gittim öyle bir konuşma yaptımki(ikna kabiliyetim yüksektir) üçüde dayanamadı 100 verdi:RpS_biggrin: şimdi diyeceksin sen nediyon kardeşim ben sana teog diyom sen bana müzik resim bahsediyon neyin kafasısın diyeceksin şunu unutma okul ortalamanı her iki puan arttırdığında teog puanın 1 puan artar(nasıl olduğunu ileriki bölümlerde anlatacam) o bir puanda seni 30000 kişinin önüne atar

Madde8:Zeki komşu çocuğunu pıçakla :D anne babandan şu cümleyi çok duyacaksın falancanın çocuğu sınavdan şu puanı almış ocağı batasacağının çocuğu sen niye düşük aldın(burda kafaya kaçışı olmayan bir terlik iner annene veya babana sonucu etraflarında fırlatacak bi şey olmadığında söyle)şaka maka bi yana anne babandan duyacağın şeyler moralini bozacaktır takma kafaya

Madde9:Bulunduğun ilin veya ilçenin en iyi kırtasiyende almadığın kitap olmasın uyarı!!! Sadece 8. Sınıf kitaplarını al:D

Madde10:teog sürecinde en önemli silahın bu cümle olacaktır "ulan ben geri zekalımıyım o çocuk bu notu alıyosa bende alırım"

Kardeş öncelikle şunu söyleyeyim bu yazıyı okumaya üşendiysen fen lisesini unut

Buraya kadar her şey iyi güzel amma velakin bir kaç kilit konu var mesela seneye teoga girmiycen desem inanırmısın şimdiden inan çünkü geçen sene meb iki açıklama yaptı ilk açıklamasında eğitime format lazım dedi sence formattan kastı neydi formattan kastı şu ingilizce din ve inkilap teogtan kalkabilir!!!! Dur dur sevinme hemen 15 temmuz hüzünlü gece yüzünden bu bir sene ertelenebilir veya hiç olmazçünkü mebin açıklamaları çok tepki çekti meb vazgeçebilir

Her şey tamam fakat bir şey hariç okul ortalaması günümüzden bi 4-5 sene önce okul ortalaman doksansa fen lisesine giderdin ama artık öyle değil ortalaman en az 98 olmalı buda şu demek oluyor her sınavdn yüz al!!!! Zor gibi gözükebilir ama yukarda dediklerimi yaparsan başarırsın korkma fen lisesini kazanmak kolay asıl yukarsa dediklerimi yapman zor bide kendine bir program oluştur benim programım şöyleydi sabah altıda kalk sekize kadar çalış sekiz buçuğa kadar okula hazırlan ve okula git okulka boş derstde ders çalış beşte eve gel altıya kadar yemek ye dinlen altıdan onbire kadar 50dk ders 10 dk mola taktiği ile çalış ve uyu sabah uykulu gözlerle kal ve programı bidaha uygula. Bu program benim tarafımdan test edilmiş olup başarısı garantidir

Yukarda bir madde unutmuşum şunu unutma ben çalışmadan 100 alıyom diyen çocuğa inanma çünkü inan bana bi trigonometri konusu çalısmadan yapılacak gibi değil

Gelgelelim teog nası hesaplanır 6.sınıf ortalaması+7. Sınıf ortalaması+8.sınıf ortalaması +iki teogun ortalaması/2 teogta böyle hesaplanır

Haa sana son bi tavsiye sakın sınıfta teoga şu kadar kaldı gibi cümleler kurma eğer kurarsan bütün sınıf eaaaeeeğğğ gibi tuhaf sesler çıkartıp sana dalacaktır(denenmiştir)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.