Termux Hammer Kurulumu

CH

Moderatör
28 Ocak 2019
1,854
851
THT
Öncelikle herkese Selamın Aleyküm. Ben CheaTeR HATS. Bu konumda siz değerli dostlarımda Termux'ta hammer paketinin kurulumunu göstereceğim. Başlayalım..

$ apt update
$ apt upgrade
$ apt install python
$ apt install git
$ apt install dnsutils
$ git clone https://github.com/Pavithran-R/Hammer/
$ cd Hammer
$ python hammer.py -s [ip Address] -t 135

Yapamayanlar için videosunu çektim. İzlemek için ;

https://cyb4rzone.blogspot.com/2019/05/herkese-merhaba.html?m=1

Sizler için uğraştım dostlarım.. Bir teşekkürü ve yorumu çok görmezseniz sevinirim ")

Son düzenleme:

PATAT3STR

Yeni üye
20 May 2019
12
2
Çok boş olmuş port yazmamışsın ve yüzlerce hammer kurulum konuları var yani boş bir konu olmuş

Xmodgamesderr

Yeni üye
19 Ağu 2017
47
0
Kör Gibi bir hitapda bulunmanız dogru gelmedi şahsen xCheaTeR Asteğmen.

PATAT3STR Sizinde Hitabınız ve yorumunuz hafife alınır degil PATAT3STR Asteğmen.

By Neferian

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
495
100
Eline saglik fakat eksik gibi olmus normal olabilir. Ip adresi yerine sitenin www. dan baslayan kismi da yazilirsa siteye vurur port 80 olur gibi bilgileri de eklersen daha hos olur resim veya video cekersen de kolay gelsin.

CH

Moderatör
28 Ocak 2019
1,854
851
THT
Eline saglik fakat eksik gibi olmus normal olabilir. Ip adresi yerine sitenin www. dan baslayan kismi da yazilirsa siteye vurur port 80 olur gibi bilgileri de eklersen daha hos olur resim veya video cekersen de kolay gelsin.
Teşekkürler. Eksikler için özür dilerim..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.