Termux ile Instagram ele geçirmek

LASTblack

Yeni üye
5 Tem 2021
14
1
16
Öncelikle Merhaba , Kodlama ya yeni basladim Ve mobil cihazdayim Termux kullanıyorum Ve Instagram ele geçirmek istiyorum Sadece deneme amaçlı olarak bu konuda kullanabileceğim Sploitler varmı? Önceden TurkSploit kullanıyorum ve bı bilirkişi bana silmemi ve başıma bela açabilir dedi onun için yeni sploit arıyorum

Teşekkürler , Sağolun şimdiden

batuproxr

Katılımcı Üye
6 May 2020
559
3
83
Balckeye toolunu tavsiye ederim githubda arastir ngrok serverindan adres verio kendi telin uzerine sm ile adama atiyon yada cookies stealer vb virus atcan onuda internette arastircan burda insanlar herzaman tool uretemez biraz arastirarak bulursun

LASTblack

Yeni üye
5 Tem 2021
14
1
16
Balckeye toolunu tavsiye ederim githubda arastir ngrok serverindan adres verio kendi telin uzerine sm ile adama atiyon yada cookies stealer vb virus atcan onuda internette arastircan burda insanlar herzaman tool uretemez biraz arastirarak bulursun
Burda tool üretmelerini istemedim önerdikleri varmı onu sordum ama genede teşekkürler

GurcanAksay

Yeni üye
18 Mar 2021
38
10
İzmir
Merhaba Sevgili üye,
Zphisher(Zphisher) Toolunu kullanmanı öneririm, bu ile tool sosyal mühendislik ile oltalama saldırıları yapabilirsin. Ngrok ile bir sahte site oluşturuyor bu site instagram,facebook,twitter login kısmını birebir yapıyor ve kullanıcı login olduğu zaman size bilgi geliyor ve kullanıcıyı ise gerçek instagram loginine gönderiyor.

xKemikkiran

Senior Hunter
22 Haz 2020
470
6
227
Zararlı yerlerde - Aydın
Merhaba
3 yol var
1. Sosyal mühendislik
2. Brute force
3. Phising
Sosyal mühendislik : kişi ile iletişim kurarak kendi özel bilgilerini almaya ve bu bilgileri kombinasyon yaparak örn. Cupp toplu Brute force saldırısı yapabilir yada çok güven kazanır iseniz direk şifreyi kendisi söyleyebilir
Brute force : basit şifrelerde işe yarar kaba kuvvet saldırısı olarak da bilinir kullanıcı adı girersiniz ve wordlist deki bütün şifreleri kendi dener örn Hydra toolu
Phising en yaygın tool zphiser sahte bir sosyal medya giriş ekranı oluşturur ve hedefe bu giriş ekranına bilgilerini girmesi istenir bütün girilenler size ulaşır saçma bir link çıktığı için biraz yedirmesi zordur
İyi forumlar İyi günler

symrx

Üye
11 Tem 2021
71
1
13
21
Öncelikle Merhaba , Kodlama ya yeni basladim Ve mobil cihazdayim Termux kullanıyorum Ve Instagram ele geçirmek istiyorum Sadece deneme amaçlı olarak bu konuda kullanabileceğim Sploitler varmı? Önceden TurkSploit kullanıyorum ve bı bilirkişi bana silmemi ve başıma bela açabilir dedi onun için yeni sploit arıyorum

Şimdi size anlatacağım Ngrok taktiğinde sosyal mühendislik çok gereklidir çünkü bu yöntemde bir link oluşturacağız. Bu linke girince size normal bir instagram giriş ekranı gelecektir ve buraya giriş yapanların şifresi ve kullanıcı adı sizin ekranınıza düşecektir.

Sosyal mühendislik dediğimiz örneğin linke gir çekiliş var, fotomu beğen, takipçi gelecek vs.

Şimdi kodlarımıza geçelim:

git clone GitHub - yamanefkar/Turk-Sploit

cd Turk-Sploit/

bash requirements.sh

Kurulum bitti deyip sizi termux kurucusu ********’ın instagram hesabına yönlendirecektir oradan çıkıp termuxa geri dönelim.

bash tst.sh

işlem no=01

port=4444

şimdi size 2 tane link verecek

Bu linki kopyalayıp birine atın ve o linke girip instagram hesaplarına giriş yapmalarını bekleyin.
(Linkler hep değişir)

Peki ya girenlerin şifrelerini nasıl göreceksiniz.

Yeni terminal açın ( New session ) parmağınızı sağa kaydırırsanız açılır.

Yeni terminale geçtik ve elimizde 2 tane terminal oldu. Şimdi açtığımız yeni terminalde şifre ve kullanıcı adlarını göreceğiz.

bash tst.sh

işlem no= 00

kod= insta01

Ve artık şifreleriniz görebileceksiniz.Başarılar…

SecurityFaTHeR

Uzman üye
4 Şub 2022
1,318
6
359

pc varmı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.