termux kullanarak güncel neler yapabilirin

Nolife

Üye
28 Mar 2021
241
5
77
Ben termux'u kullaniyorum baya tool denedim nerdeyse hepsi sahte gibi duruyor ama işlevi cihaza göremi değişiyor bilmiyorum benim cihazimin android sürümü biraz düşük neyse asıl öğrenmek istediğim termux la instagram phishing anlik tel noyla konum bulma toolu varmi varsa bilgilendirirseniz sevinirim☺

ReverseMe

Yeni üye
13 Tem 2021
6
2
Assembly
Termux' tan ziyade kendi tool larınızı yazmayı öğrendiğiniz zaman mutluluğu yakalayacaksınız :)
Hazır tool lar genellikle herkes tarafından bilindiği için açıksız bir sistemde işe yaraması zor.

Nolife

Üye
28 Mar 2021
241
5
77
Termux' tan ziyade kendi tool larınızı yazmayı öğrendiğiniz zaman mutluluğu yakalayacaksınız :)
Hazır tool lar genellikle herkes tarafından bilindiği için açıksız bir sistemde işe yaraması zor.
Hm bilgilendirdiğin icin tesekkur ederim

Yermux toollari cihazdan cihaza değişmez.Ama bazı toollar artık çalışmıyor.Termux ile ilgili Toolları konularımda paylaşıyorum
Tamam o zaman konularina göz atim ben sağol☺

JİTEM

Senior Hunter
31 May 2020
1,613
3
432
TBMM
Merhabalar beli başlı toolslar kullanarak site hackleye bilir ve güncel git depolarından kurduğunuz toolslar ile sosyal medya uygulamaları üstünde istediklerinizi gerçekleştirebilirsiniz fakat dediğim gibi github depolarının güncel olmasına dikkat ediniz

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,372
1
113
3301/1.1.ano
Ben termux'u kullaniyorum baya tool denedim nerdeyse hepsi sahte gibi duruyor ama işlevi cihaza göremi değişiyor bilmiyorum benim cihazimin android sürümü biraz düşük neyse asıl öğrenmek istediğim termux la instagram phishing anlik tel noyla konum bulma toolu varmi varsa bilgilendirirseniz sevinirim☺
telefon numarası ile konum bulma gibi birşey mevcut değil bunu ancak operatör ve polis gibi kurumlar yapabilir instagram phishing yaparsın ancak bunu yiyecek varmı bilmem gerçekten tecrübesi olanlar dışında öyle kolay kolay phishing yapılmıyor termuxtaki phishing toollari ile pek birşey yapamazsın

Nolife

Üye
28 Mar 2021
241
5
77
telefon numarası ile konum bulma gibi birşey mevcut değil bunu ancak operatör ve polis gibi kurumlar yapabilir instagram phishing yaparsın ancak bunu yiyecek varmı bilmem gerçekten tecrübesi olanlar dışında öyle kolay kolay phishing yapılmıyor termuxtaki phishing toollari ile pek birşey yapamazsın
Tamam anladim tesekkurler ama fazla bilgi olsa dahil telefon numarasiyla veri bulamazmiyiz mesela en son konum açtği yer veya ip adresiyle konum sadece merakimdan soruyorum☺

S9NTX

Özel Üye
19 Ağu 2017
6,386
1,405
Merhaba linux da çalıştırabildiğin herşeyi termux da da calistirabilirsin belli toolar hariç temel toolar yine çalışacaktır

Sqlmap,metasploit,nmap gibi

Nolife

Üye
28 Mar 2021
241
5
77
Merhaba linux da çalıştırabildiğin herşeyi termux da da calistirabilirsin belli toolar hariç temel toolar yine çalışacaktır

Sqlmap,metasploit,nmap gibi
Tesekkur ederim yeniden deneyeceğim

Merhabalar beli başlı toolslar kullanarak site hackleye bilir ve güncel git depolarından kurduğunuz toolslar ile sosyal medya uygulamaları üstünde istediklerinizi gerçekleştirebilirsiniz fakat dediğim gibi github depolarının güncel olmasına dikkat ediniz
Tamam guzel aciklamaniz icin size tesekkur ederim bu dediklerinizi dikkate alacağim

Phoneinfoga diye bir şey vardı araştırmanı öneririm (güven konusunda bilgim yok.) ve zphisher kullanıyorum ben ama localhost değilde ngrok kullan.
sorumluluk kabul etmem.
Hmm anladim arastiricagim ve tesekkur ederim onerin icin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.