Termux kurduğumuz packlar nasıl silinir?

Kraltes99

Üye
1 Ocak 2019
84
0
Arkadaşlar ben termuxta kurduğum packleri silmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Örneğin ****sploiti silmek istiyorum.Aşağıya resim atacağım

qdM6AR.jpg

Son düzenleme:

Kraltes99

Üye
1 Ocak 2019
84
0
Teşekkür ederim bu kod işe yaradi :) Fakat bir sorum daha olacak mesela paketi kurdum termuxu kapattım herşey gitti program kapandı fakat yeniden girdiğimde birdaha kod vs girmeden programa girmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Son düzenleme:

Wonoyt

Üye
15 Mar 2018
61
0
25
C:/
anlatmak istediğim şu aslında programı kapattığımda herşey sıfırlanmasın yani yeniden kod girip programı açmaya uğraşmadan direk kaydettiğim yerden programa girmek istiyorum :) umarim daha açıklayıcı olmuştur

kullanacağınız yazılımın dizinine giriş yaptıktan sonra yazılımı açma kodunu girebilirsiniz . Demek istediğim ... Söylediğiniz şey mümkün değil gibi

DDarkStyle

Katılımcı Üye
21 Eyl 2021
360
6
139
Dysnomia
Arkadaşlar ben termuxta kurduğum packleri silmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim? Örneğin ****sploiti silmek istiyorum.Aşağıya resim atacağım

qdM6AR.jpg
Termuxdan çok bilmiyorum ama kali linux terminalinde şu şekilde umarım termuxda da işe yarar:

Kod:
rm <dosya_adi>

Bişey soracağım şu root@termux[~] yazıyorya onu nasıl yapabiliyoruz
sudo ile admine girmiş olabilir belki termuxda çok bilgim yok

DarkWOLF0

Üye
19 Ağu 2021
74
21
19

Nonantiy

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
28 Haz 2020
1,987
5
1,082
Kayseri
Merhabalar,

uninstall parametresi ile istediğin paketin ismini girerek silme işlemini gerçekleştirebillirsin. Eğer bir dosya siliceksen isen rm komut'unu kullanabillirsin. Onun dışında bir klasör dileceksen rmdir komut'uda bulunmaktadır. Böyle basit soruları internete araştırarak bullabillirsin. Hayatında başarılar

İyi günler dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.