Mobil Termux mu Nethunter mı

VERRY

Katılımcı Üye
24 Nis 2021
342
1
57
Bu seni hiç alakadar etmet
Cihaz yazılımıyla ilgili sorun ben yazılım değiştirmiştim bir kere ünlem vardı yazılımsal sorun telefoncuya ve ya uzman olan birine sormanız lazım.
Ben sürümü yükseltmek için götürdüm linageos diye bir işletim sistemi yüklemiş ondan sonra böyle ve cihaz rootlu olmuş oluyor mu işletim sistemi değiştirilince

Nolife

Üye
28 Mar 2021
241
5
77
Ben sürümü yükseltmek için götürdüm linageos diye bir işletim sistemi yüklemiş ondan sonra böyle ve cihaz rootlu olmuş oluyor mu işletim sistemi değiştirilince
Evet problemin sebebi buymuş cihazın kendi yazılımı yüklemeniz lazım ama ünlem olması büyük sorun olduğunu göstermez sizin tercihiniz hangi yazılımdan memnunsanız onu kullanın

VERRY

Katılımcı Üye
24 Nis 2021
342
1
57
Bu seni hiç alakadar etmet
Evet problemin sebebi buymuş cihazın kendi yazılımı yüklemeniz lazım ama ünlem olması büyük sorun olduğunu göstermez sizin tercihiniz hangi yazılımdan memnunsanız onu kullanın
Linageos daha iyi bence androidde olan şeyleri indirebiliyorsun sorun yok ve cihazında root browser diye birşey var bu rootlu demek cihaz

Nonantiy

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
28 Haz 2020
1,987
5
1,082
Kayseri
Merhabalar, benim sana tavsiyem Termux kullanmak yönünde olucaktır. Bunun sebebi Termux'ta daha çok kaynak var yeni başlıyanlar için daha kolay ve daha kullanışlı olmasıdır. Zaten forumdada görebileceğin gibi birçok kişi termux kullanmaktadır. İyi günler dilerim sağlıcakla kal.

GoldenBow

Katılımcı Üye
30 Tem 2017
483
22
209
Linageos daha iyi bence androidde olan şeyleri indirebiliyorsun sorun yok ve cihazında root browser diye birşey var bu rootlu demek cihaz

Merhaba,

Telefonunuzun rootlu olup olmadığını kontrol etmek için aşağıdaki kısa youtube videosuna göz atabilirsiniz.

Eğer telefonunuzdaki var olan rootu kaldırmak istiyorsanız ise yine youtubea yazarak birçok videoya ulaşabilirsiniz.

İyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.