Termux Numaradan Bilgi Toplama /// Phoneİnfoga /// ReaLyStar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ReaLyStar

Katılımcı Üye
17 Mar 2019
272
4
Tanrı Dağı
Herkese Merhaba

Termux İle İstediginiz Telefon Numarası Hakkında
Bilgiler Toplamak İçin Programı Tanıtacağım.

Öncelike PhoneInfoga Nedir?

PhoneInfoga Termuxta Bulunan Bir Bilgi GSM Numara Bilgi Toplama Aracıdır. Linux 'da Maltego Kullanıyoruz. Mobilde İse Bu Tools İle Bunu Termux Üzerinden Yapıyoruz.

Bize Faydası Nedir?

Elinizde Bir Numara Var.Numara Hangı Operatöre Bağlı Şehir Neresi Vb. Bilgileri Bize Veriyor. Kullanımı ve Kurulumu Çok Kolaydır.

Telefonumuzu Root Atmaya Gerek Var Mı?

Telefonunuzu Root Atmanıza Gerek Yoktur.Root Telefonda Ve Rootsuz Telefonda Çalışır.

Bu Sorgulama Sonucunda Yakalanma İhtimali Var Mı?

Termux Bir Terminal Olduğu İçin Yakalanma İhtimaliniz Yoktur.Bunun Dışında Bireysel Bir Şey Yaptıysanız Ondan Yakalanırsınız. (Sorumluluk Kabul Etmiyorum)

Şimdi Kurulum Kodlarına Geçelim

Kurulum Kodlarını Toplu Bir Şekilde Size Veriyorum Sıra Sıra Hepsini Girin

Kod:
[FONT=Tahoma][COLOR=red][B][B]pkg update[/B][/B][/COLOR][/FONT]
Kod:
[SIZE=3][COLOR=red]pkg install git[/COLOR]
[/SIZE]
Kod:
[COLOR=red][SIZE=3]git clone https://github.com/sundowndev/PhoneInfoga[/SIZE][/COLOR][SIZE=3]
[/SIZE]
Kod:
[SIZE=3][COLOR=red]cd PhoneInfoga[/COLOR][/SIZE]
Kod:
[SIZE=3][COLOR=red]chmod 777 *[/COLOR][/SIZE]

Kod:
[SIZE=3][COLOR=Red]python3 phoneinfoga.py -n +90[NUMARAYI +9055555 SEKLINDE YAZINIZ.][/COLOR][/SIZE]

Lvd6bj.jpg

Son düzenleme:

ByONYX

Üye
15 Eyl 2018
71
1
ODIN
colorama çözümü : terminale pip install colorama veya sudo apt-get install python-colorama yazın.

ByBela1

Uzman üye
18 Şub 2012
1,455
1
THT
bu komutları girince sorunsuz çalışacaktır

pip install -r requirements.txt
pip install colorama
pip install bs4
pip install config

Dostum başlı başına eksik bu komutlarıda ekle konuya​

Son düzenleme:

pslck

Yeni üye
27 May 2019
22
0
$ python3 phoneinfoga.py -n +905458213714
Traceback (most recent call last):
File "phoneinfoga.py", line 17, in <module>
from lib.googlesearch import closeBrowser
File "/data/data/com.termux/files/home/PhoneInfoga/lib/googlesearch.py", line 15, in <module>
from config import *
ModuleNotFoundError: No module named 'config'
$

Kardeşim Bu Hatayi Alıyorum.

Colorama ve Requie txt filan hepsini yaptım yine olmadı sence neden ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.