Termux : Unable to locate package sorunu çözümü

pylaxn

Üye
2 Şub 2022
192
3
84
Selamlar Konuya Çözüm Olarak Bi Tane Bile Açıklayıcı Çözüm Google'da Bulamadım Neyse Ki Kendim Bizzat Nasıl Yapıldığına Dair Çözüm Buldum Uzatmadan Konuya Geçelim

Termux Verilerini Silin Sonrasında
Kod:
termux-setup-storage
yazın izin verin depolamaya sonrasında
Kod:
apt update -y && pkg update -y
hata verecek bundan sonra da
Kod:
apt upgrade -y && pkg upgrade -y
yazarak sorun çözülüyor ve sonrasında sizden onay isteyecek indirme için falan y yazın geçin sorun çözülmüştür

Şimdiden Kolay gelsin.

Gerrard12

Yeni üye
26 May 2022
42
1
7
Selamlar Konuya Çözüm Olarak Bi Tane Bile Açıklayıcı Çözüm Google'da Bulamadım Neyse Ki Kendim Bizzat Nasıl Yapıldığına Dair Çözüm Buldum Uzatmadan Konuya Geçelim

Termux Verilerini Silin Sonrasında
Kod:
termux-setup-storage
yazın izin verin depolamaya sonrasında
Kod:
apt update -y && pkg update -y
hata verecek bundan sonra da
Kod:
apt upgrade -y && pkg upgrade -y
yazarak sorun çözülüyor ve sonrasında sizden onay isteyecek indirme için falan y yazın geçin sorun çözülmüştür

Şimdiden Kolay gelsin.
Eline sağlık

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.