Zararlı Yazılım Termuxsuz Nasıl Kamera Hackleyebilirim?

Ümit09

Yeni üye
6 Eyl 2022
21
12
15
Öncelikle merhaba bir soru sormak istedim. Termux olmadan link veya apk ile kamera hackleyebilirmiyim? Android için rat oluşturmak istiyorum. Bilgisayar olmadan.

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,384
2,577
Merhaba Değerli Üyemiz, dediğiniz şey biraz zor gibime geliyor. Neredeyse tüm işlemler bilgisayar üzerinden yapılıyor. İlla Linux olacak diye bir şey söz konusu değil. Linux olmadan da hack yapmak mümkün fakat çoğunlukla Linux kullanılır. 🙂 Ama bu işlem mobilde kısıtlıdır diyebilirim.

İyi Forumlar

Ümit09

Yeni üye
6 Eyl 2022
21
12
15
Merhaba Değerli Üyemiz, dediğiniz şey biraz zor gibime geliyor. Neredeyse tüm işlemler bilgisayar üzerinden yapılıyor. İlla Linux olacak diye bir şey söz konusu değil. Linux olmadan da hack yapmak mümkün fakat çoğunlukla Linux kullanılır. 🙂 Ama bu işlem mobilde kısıtlıdır diyebilirim.

İyi Forumlar
Anladım teşekür ederim cevap için

General xx Hack hk

Katılımcı Üye
13 Ocak 2023
393
75
BILMEMKI KONUM.DDD
Pc olmadan belki olmaz ama termuxsuz olur bence ratı merak ediyorum sadece apk olcak apknın bütün izinlerine izin verdikten sonra bütün kontrol bize geçicek bu bilgisayar olduğunda yapılıyor ama sadece telefondan oluyormu onu merak etmiştim
knk sen pc olmadan ve termux olmadan bunun ıkısıde olmadan nasıl hack yapacan merak ettim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.