Terör: Koynumuzdaki Yılanlar

BY.T3HLİK3

Uzman üye
1 Ocak 2009
1,640
0
Rıddıck’ın Günlükleri.
Türk Silahlı Kuvvetleri’nin yapmış olduğu mücadele ile iyice beli kırılan kürt terörü yine Türkiye’nin başına bela oldu. Eylemlerdeki artış göze çarpıyor.

Eski günlerde olduğu gibi yine yiğitlerin tabutlarına omuz veriliyor, Türk anaları gözyaşı döküyor, yine teröre milletçe lanet okunuyor. Türk Silahlı Kuvvetleri bu mücadelesinde yalnız bırakılmış durumda... Peki bugünlere nasıl gelindi? Tam bitti denilirken ne oldu da, bu terör yine başa bela kesildi? Cevabını hep birlikte arayalım:

Collage%20kurdistan%20LEGGERO.jpg

AB rüzgarına kapılan hükümet, Avrupalılara sırf şirin görünmek adına teröristlerin üzerine gidemedi. Yılların terör mücadelesi bir anda rafa kaldırılmıştı. AB ve ABD, askeri çözüm istemediklerini, Türk hükümetinin siyasi ve ekonomik çözüm yoluna gitmesini arzuladıklarını duyurdular. AB ve ABD’ye göre ‘pkk mecliste bulunsa ne olacaktı ki? Onların da devlet kurma gibi adi isteklerini Türk meclisinden Türk milletinin gözü önünde dile getirme hakkı yok muydu?’ Teröre karşı savaş açtıklarını ilan ettiklerini ilan edenlerin bu çifte standardı göz önünde tutulmadı. Öncelikle hükümet, hemen 'Eve Dönüş Yasası'nı çıkardı. Büyük puntolarla gazetelere başlıklar attırıldı. ‘Terör bitecek’ diye… Hükümetin hesabına göre, bütün teröristler evlerine dönecek, bunlar Türk milletinin içinde serbestçe dolaşabileceklerdi. ‘Eve Dönüş Yasası’ adı altında sağlanan af ile salıverilen kürt teröristlerin duyarlı kesimin beklediği gibi dağa gitmesiyle malum af yasası bir anda 'Dağa Dönüş Yasası'na dönüşüverdi. .

'Dağa Dönüş Yasası' yeterli görülmedi. Teslimiyet ruhunu dışişleri idaresinin tam merkezine oturtan hükümet başlamıştı bir kere… Artık dönüşü olmayan bir teslimiyet yoluna girildi. Teröristlere kolaylık sağlayan, şehirlere inmelerini, şehir merkezlerinde terör saldırıları düzenlemelerini sağlayıcı bazı yasalar çıkarılmalıydı. Yasalar çıkarıldı, bu teröristler ve işbirlikçileri rahat bir zemine kavuştu. Güvenlik güçlerinin eli kolu bağlandı. DGM'ler kaldırıldı. Teröristlere yardım yataklık eden terörist vekiller, yani Zana ve ekibi, AB isteğiyle salıverildi. İlk iş olarak Dışişleri'nde ağırlanan teröristler, Abdullah Gül'ün kahvesini de içtikten sonra, Bülent Arınç'ın da Türk meclisinde, milletin meclisinde verdiği yemekten yeme şansına sahip oldular. Ama Şehit Aileleri Derneği üyesi Türk anaları başbakanlık kapısından kovulmuştu. Havaalanlarında VIP'ı kullanan, özel pasaportlara sahip olan teröristler, İmralı'daki yaratığın emriyle parti kurdular. Propaganda çalışmalarına kaldıkları yerden devam ediyorlar. İmralı'daki yaratığın kurduğu terör örgütünü daha kolay idare etmesini sağlamak amacıyla örgüt ile kendi arasında aracı olarak kullandığı avukatlarına özel gemi tahsis edildi. ‘Ola ki başına bir şey gelir, acil müdahale lazım olur’ diye İmralı’ya çok gelişmiş sağlık cihazları taşındı. Tam teşekküllü sağlık hizmeti birimini de kavuşan teröristbaşı şimdi hükümetin kendisini dışarı salacak bir girişimini bekliyor. Bu konuda Adalet Bakanı Cemil Çiçek, İmralı'daki yaratığı meclise taşımanın yollarını düşündüklerini, fikir jimnastiği yaptıklarını söyledi..

Sonuçta vatan-millet için Türk askerleri, Türk polisleri, Türk devletinin gözü pek, kahraman yiğitleri hala can veriyorlar. Teröristler ise hükümet tarafından el üstünde tutuluyor. Bugün ülkemizde terör yeniden hız kazanmışsa bunun sorumlusu akp hükümetidir. Son günlerde Tayyip ve arkadaşları, ‘BBC ve Routers'ın pkk tanımına’ tepki gösteriyormuş bana ne!.. Biliyorum ki; Tayyip ve grubu bu tepkiyi gösterecek son kişiler.. Çünkü, çıkardıkları af yasaları ile cezaevlerinde tutuklu olan teröristleri dağa salan kendileri idi.. Eylem gücü kırılan bir örgütü tekrar canlandırmayı başarmış bir kişi olarak Tayyip, şimdi beylik lafları bıraksın da millete gerçekleri anlatsın..

BBC ve Routers, pkk'nın terör örgütü olduğunu kabul etmiyormuş. AB yolunda şirin gösterilen Avrupa, yıllardır pkk'yı terör örgütü olarak tanımadı ki.. Son günlerde değişen nedir? Eskiden tanımış da bu fikrinden vazgeçmiş gibi bir hava neden estiriliyor? Bana kalırsa pkk ile mücadele de zayıf kaldığı için köşeye sıkışan akp, beylik lafların arkasına sığınıyor.

Tayyip ve arkadaşlarına sormak lazım.. Kabinede görevli bakanları, meclise soktukları milletvekillerinin kaçta kaçı pkk’nın terör örgütü olduğunu söylüyor. BBC ve Routers, pkk'nın terör örgütü olduğunu tanımıyor da Karen Fogg çocukları, bol sıfırlı çekler alan, maaşlar alan anlı! şanlı! gazeteciler, tv. ekranlarında boy gösteren sahtekarlar, kalemini yüreğini satmış, kiralamış yüzsüzler pkk'nın terör örgütü olduğunu kabul ediyor mu? Kesinlikle hayır.. Hatırlayınız, gazetenin biri pkk kamplarını sanki bir gençlik kampı olarak göstermişti. Gitarlı teröristler sanki bir gençlik kampına katılmış gibi gitarla poz vermiş, malum gazetede bunu yayınlamıştı. O zaman bugün sert demeçler veren hükümetten ses çıkmadı. Zana ve ekibi salıverilirken hiç bir hükümet yetkilisi "bunlar terörist, bunlar teröristlere yardım ve yataklık etti" demedi. Hatta hükümet utanmasa bunların ayağına kapanıp özür de dileyecekti. Hükümetin kendisi teröristlerle bu kadar içli dışlı iken, teröristleri terörist olarak görmeyen bunca gazeteci, tv. programcısı, sunucusu varken, bunlar gezilerde devletin uçaklarında taşınırken hükümet neyin tepkisini veriyor? Benim ülkemde teröristler devletin ambulanslarıyla taşınıyor.. Benim ülkemde devlete, millete meydan okunuyor. Benim ülkemde bayrağım yakılıyor. Sorumluları hakkında kaç tane idari soruşturma açılmıştır, kaçı yargılanmıştır, kaçı ceza almıştır? Hiç biri..

Türkiye'nin terörizmle yaptığı mücadelede etkin olmasını engelleme, devleti yıpratma amacına hizmet eden, insan haklarını bir paravan olarak kullanan, bizzat üyeleri terörist zihniyetinde olan, bir çok terörist akrabasının faaliyet gösterdiği, dışardan beslenen zararlı bir dernek var, İHD… Bu dernek, bugüne kadar yapmış olduğu eylem ve kullandığı söylemlerle teröristlere hep destek çıktı. Türk devletini her fırsatta şikayet etti.. Bir çok kere devletin tazminat ödemesine neden oldu.. İHD'nin açıkça terörizme destek verdiği, kucak açtığı terörist itiraflarıyla da sabittir. Terörist haklarını savunmayı kendisine hedef çizmiş olan bu derneğin faaliyetlerinin kısıtlanması, sesinin kısılması için ne yapılmıştır? Ankara’da kurulan kürt-der gibi teröristlere açıkça destek veren, teröristlerle gönül birliği yapan bu derneğin kurulmasına neden müsaade edilmiştir?

Benim ülkemde bu kadar can sıkıcı durum varken, ihanet, rezillik yaşanırken ben yine de geleceğimizden ümitliyim. Atatürk’ün ülkesinde, Türkler’in ülkesinde bu kadar milletine, devletine sadık ırktaşlarım var oldukça ümidim hiç tükenmeyecek! Sizin de tükenmesin… Son Türk’ün nefesi tükenene kadar…
user_offline.gif

:diablo:diablo:diablo:diablo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.