Teröristlere Ağlayan NnorMAL İnsanlar Açın Kulağınızı Dinleyin

Cheandco

Yeni üye
19 Eki 2014
34
0
Tüm şehitlerimize allah rahmet eylesin.Aileler teselli edilemez ama lütfen arkadaşlar birazda öz eleştiri yapalım.PKK ya hepimiz lanet okuyoruz bu bir gerçek.Peki onları bu derece azdıran kim ? Amaç siyaset yapmak felan değil yanlış anlamayın sakın.Bilinçsizce yapılan her hareket bizlerin, şehit ailelerinin başını ağrıtıyor.İsraili boykot ediyoruz ama faceden !!! şehitlere ağlıyoruz ama faceden!!! vs. vs. Özetle sanal erkeklik taslıyoruz.Şehrinizde şehit olduğunda direk" internete yazalım herkez duysun" davasına düşüyorsunuz yada sadece bilgisayar başında kınıyorsunuz bunu yapmak yerine benim abim şehit olduğunda seni tanısamda, tanımasamda kapımı çalıp kardeşim başın sağolsun abin bizim için can verdi onun sayesinde hayattayız desen yüzüne küfür mü ederdik?Aksine gel bilader der kardeşimiz bilirdik.Şehrimde bir allahın kulu bunu yapmadı Türkiyede hiçbir yerde yapılmadı.Şimdi söyleyin abim neden öldü, ne için, ne amaçla?.Sen gelmiş olsaydın belki ben bu sorunun cevabını daha kolay idrak ederdim.Tahminen abimin ölümünden herkez kadar bende suçluyum.Çünkü böyle bir haber duyduğumda bende göz yummuştum.Bir vatandaş olarak yapabilceklerimi küçümsedim ve abimi kaybettim.Belki sorumluluklarımı yerine getirseydim hala yaşıyor olurdu ve kalk lan yatağımdan diye söylenir çay getir diye artistlik yapardı.Keşke hala yapabilseydi ikiletmezdim.İnsan başına gelmeden ölümü tanıyamıyor.Şehit olduğu ilk zamanlarda anladım ki sebepsiz ölüm, kalanlara daha çok acı veriyor.Fakat benim abim babamada çay servisi yapabilmem için o kadar uzun yaşayabilmem için öldü.Hadi nettesiniz yazıyı okurken için çaylarınızı.Çaylar abimden... Şehitlere üzülüyoruz peki ailelerine.. Şehit bir abimizin kardeşinin, karşimizin sözleri bunlar.Ailelerde böyle düşünüyor haksızlar mı ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.