Ters Psikoloji nedir ?

Ra

ITIL EXPERT
1 Ocak 2016
1,683
102

4khan

Üye
25 Kas 2019
131
2
Cevap: Bu Konu 30 Yaş Altı Kişilere Uygun Değildir! / #1

Klavyene sağlık dostum çok güzel bir konu olmuş :)

Hasqer

Uzman üye
27 Haz 2016
1,197
7
Cevap: Bu Konu 30 Yaş Altı Kişilere Uygun Değildir! / #1

Ters psikoloji hayatın her yerinde vardır, bunu evlenince daha iyi anlıyorsunuz. Misal eşiniz size 'ben bugün nasılım' diye sorduğunda ve sizde 'çok güzelsin' dediğinizde işte o sizi bitiren cümle geliyor 'ne yani ben diğer günlerde güzel değil miydim' işte bu cümle sizin ölüm fermanınız oluyor. Veya eşiniz size 'sence saçım nasıl olmuş' gibi bir soru sorduğunda ikilimde kalıyorsunuz, acaba evet mi desem hayır mı. Sorunun cevabına ne derseniz deyin her şekilde o azarı işiteceksiniz :)) Şunu söyliyebilirim ki bu ters psikolojiyi en iyi kadınlar yapıyor :gülenyüz

Çözümü ise basit; Her zamanki gibi :D

Cisco

Üye
22 Nis 2020
123
1
ISTANBUL
Hocam bu anlattığınız reelde çok işime yaradı çok teşekkür ederim :muzip

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.