Çözüldü Teşekkür alamıcam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hectovecto

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,320
3
Bilmem
THT Ailesi normalde böyle konular açmam ama cidden annemin üzülmesini istemiyorum.

1. dönem 47 yle coğrafyadan kaldım ve teşekkür alamadım ortalama 76 olmasına rağmen.
Bu dönem söz vermiştim, ilk sınavlarda 4 dersten kalıyordum 2'sini düzelttim diğer ikisi coğrafya ve matematikti. Coğrafyayı'da toparladım sayılır kurtarmaya girip 50 alsam geçiyordum. Ancak matematiğin ikisi de çok kötü geldi geçmem imkansız. Ne diyeyim anneme ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ultra723

Kıdemli Üye
14 Mar 2013
2,721
3
sitemap.xml
Yalan söylersen, ilerde illaki bu yalanın ortaya çıkar ki çıkıyor daha çok üzmüş olursun

Tek çaren gerçeği söylemen, yalan söylemekten emin ol KAT KAT daha iyi olucak

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Dostum, açık açık anlat. Sınıfı geçmen bile sorun yaratmaz. Diğer sene daha çok çalışır telafi edersin sıkma canını.

hectovecto

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,320
3
Bilmem
Yalan söylersen, ilerde illaki bu yalanın ortaya çıkar ki çıkıyor daha çok üzmüş olursun

Tek çaren gerçeği söylemen, yalan söylemekten emin ol KAT KAT daha iyi olucak

Sağolasın dostum ama anneme asla yalan söylemem zaten

Dostum, açık açık anlat. Sınıfı geçmen bile sorun yaratmaz. Diğer sene daha çok çalışır telafi edersin sıkma canını.

Sağol varol dostum

Sınıfta Kalıyor Musun ? Kalmıyorsan Teşekkür Almadığını Annene Söyle.Doğruyu Söylemen En İyisi.

Geçiyorum dostum kalma söz konusu değil ancak anneme ne diyeceğimi bilmiyorum üzülecek biliyorum ancak üzüntüsünü nasıl azaltacağımı düşünüyorum.

T3RMiN4TOR

Kıdemli Üye
19 Haz 2013
4,998
7
İstanbul
Doğru konuşmak gerekirse eğitim sistemimiz kuşa yüzmeyi, balığa ise uçmayı öğretecek cinsten. Ancak, çalışmadan da başarılı olunmayacağı aşikâr. Son dönemler de genç çiçeklerimizin hayatı son bulmakta sonuçlar ve aile korkusu yüzünden. Senin yapacağın iş doğruyu söylemek. Çalıştım bazılarını düzelttim. Bazılarını düzeltemedim. Bu kadar. İyi forumlar.

hectovecto

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,320
3
Bilmem
Anne sadece tek bir ders yüzünden oldu de soz veriyorum seneye düzelticeğim de anlayış gostericektir

Tek çare sanırım, sağolasın kardeşim

git hocaya söyle sözlünü yüksek girsin yalvar v.b geçirir eğer notların 100 ü tamamlıyorsa yada 80 90 ise kabul ederler.

Tamamlamıyor baya bi gerisinde kardeşim :)

Doğru konuşmak gerekirse eğitim sistemimiz kuşa yüzmeyi, balığa ise uçmayı öğretecek cinsten. Ancak, çalışmadan da başarılı olunmayacağı aşikâr. Son dönemler de genç çiçeklerimizin hayatı son bulmakta sonuçlar ve aile korkusu yüzünden. Senin yapacağın iş doğruyu söylemek. Çalıştım bazılarını düzelttim. Bazılarını düzeltemedim. Bu kadar. İyi forumlar.

Teşekkür ederim yorum yaptığınız için hocam, iyi forumlar.

PsychoosTR

Üye
30 Tem 2016
204
1
27
mars
THT Ailesi normalde böyle konular açmam ama cidden annemin üzülmesini istemiyorum.

1. dönem 47 yle coğrafyadan kaldım ve teşekkür alamadım ortalama 76 olmasına rağmen.
Bu dönem söz vermiştim, ilk sınavlarda 4 dersten kalıyordum 2'sini düzelttim diğer ikisi coğrafya ve matematikti. Coğrafyayı'da toparladım sayılır kurtarmaya girip 50 alsam geçiyordum. Ancak matematiğin ikisi de çok kötü geldi geçmem imkansız. Ne diyeyim anneme ?

Açıkça söyle ama birdaha tutamayacağın sözleri verme.

BÖKE

Yaşayan Forum Efsanesi
20 Ağu 2016
8,754
411
Gerekli cevaplar verilmiş,doğrusu neyse onu söylemeniz yararlı olacaktır iyi forumlar dilerim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.