Tehlikeli İçerik The Human Centipede ( İnsan Kırkayak) Nedir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MrNights

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
384
5
İstanbul
The Human Centipede Nedir ?

İnsanları sıra sıra dizerek anüsten ağıza doğru dikerek birleştirmek yoluyla tek bir sindirim sistemi ile farklı birşey yaratmaktır.

Ll6Job.jpg

The Human Centipede Filmlere Dahi Konu Olmuştur İzleyenler Bilir. Mide Kaldırıcak Cinsten Değil Şimdi Size Biraz Fotoğraf Bırakayım.

JZG5XE.jpg

lqDoLp.jpg

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
58
Ankara
Peki bunda ki amaç nedir? Yani sadece işkence mi yoksa bir açıklaması var mı?

S1NYOR

Uzman üye
22 Haz 2015
1,826
20
Baltimore
Peki bunda ki amaç nedir? Yani sadece işkence mi yoksa bir açıklaması var mı?

Amaç şu insanı bir kırkayak formuna sokmak ilk izledim filmlerini soyle anlatayım hepsinin bosaltım sistemleri birbirine bağlı agızlarindan baglıyor doktor en bastaki ne yerse azımı bozmak zorundayım ondan sonrakiler onun pisligini yiyerek oyle devam ediyor zaten bircok ulkede film yasaklanmıstır tr de yasaklı diye biliyorum sahsi gorusum film güzeldi biraz mide bulandırıcı fakat benim hosuma gitti

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
58
Ankara
Amaç şu insanı bir kırkayak formuna sokmak ilk izledim filmlerini soyle anlatayım hepsinin bosaltım sistemleri birbirine bağlı agızlarindan baglıyor doktor en bastaki ne yerse azımı bozmak zorundayım ondan sonrakiler onun pisligini yiyerek oyle devam ediyor zaten bircok ulkede film yasaklanmıstır tr de yasaklı diye biliyorum sahsi gorusum film güzeldi biraz mide bulandırıcı fakat benim hosuma gitti

Evet evet, onu MrNights anlattı. Ne psikopatlar var dünya da yahu :trl

Combaqa

Uzman üye
14 Ocak 2018
1,311
5
Ütopya
1.filmden sonra 2. Film biraz sıkıcıydı 3. İse bazı sahneleri saymazsak güzeldi . İzlemenizi öneririm mideniz kaldıracak ise :)

MrNights

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
384
5
İstanbul
efsane bir film izleyin 2 film biraz daha şey ya en azından 1 filmde doktor işini temiz yapıyordu :trl 3 film tüm hapishaneye uuu

vedaty

Yeni üye
2 Ara 2018
15
0
Dünya'dan

Film ismi nedir acaba hangi site/uygulamadan izleyebilirim yardım edermisiniz /Saygılarımla/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.