The Walking Dead

WalterWhiteHacker

Katılımcı Üye
1 Ara 2022
590
2
234
Azerbaycan
Arkadaşlar herkese merhaba sizce TWD zombi kategorisinin en iyilerinden mi yoksa başka film/dizi mi iyi? Lütfen spoiler vermeden düşüncelerinizi yazınız.

1 Ara 2020
77
1
90
İstanbul
11 sezon Zombi dizisi olmaz hocam. TWD ilk sezonlar iyidir ancak bir noktadan sonra kendini tekrara düşüyor. Üstelik virüsün ortaya çıkışı ve yapısı üzerine çok fazla detay vermiyor, daha çok yaşayanların psikolojisine odaklanıyor.

Yeni başlayan The Last of Us dizisi ilk iki bölümü ile takdirimi kazandı. Virüsün ortaya çıkışı ile ilgili bilgiler veriyor, virüsün yapısını anlatıyor, yaşayanların psikolojisine odaklanıyor, bir çıkış yolu olabileceğine ihtimal veriyor. Her yönü ile -ilk iki bölümü itibari ile- harika bir dizi.

TWD'nin öncesini anlatan Fear The Walking Dead dizisini de öneririm ilk sezon olarak. Yayılımı bana göre güzel anlatıyor.

WalterWhiteHacker

Katılımcı Üye
1 Ara 2022
590
2
234
Azerbaycan
11 sezon Zombi dizisi olmaz hocam. TWD ilk sezonlar iyidir ancak bir noktadan sonra kendini tekrara düşüyor. Üstelik virüsün ortaya çıkışı ve yapısı üzerine çok fazla detay vermiyor, daha çok yaşayanların psikolojisine odaklanıyor.

Yeni başlayan The Last of Us dizisi ilk iki bölümü ile takdirimi kazandı. Virüsün ortaya çıkışı ile ilgili bilgiler veriyor, virüsün yapısını anlatıyor, yaşayanların psikolojisine odaklanıyor, bir çıkış yolu olabileceğine ihtimal veriyor. Her yönü ile -ilk iki bölümü itibari ile- harika bir dizi.

TWD'nin öncesini anlatan Fear The Walking Dead dizisini de öneririm ilk sezon olarak. Yayılımı bana göre güzel anlatıyor.
Yorumunuz için teşekkür ederim birkaç yerde size katılıyorum. The last of Us izleyemedim ama onuda izleyeceğim Allah'ın izniyle.

SP

Deneyimli Moderatör
29 Eki 2018
2,745
14
626
Sürekli başlayıp başlamamak konusunda kararsız kalıyordum. Ama bir baktım 11 sezon dizi. Arka Sokaklar mısın sen mübarek. Bu yüzden The Last of Us'a başladım.

Endarion

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
890
4
519
Righteous Side of Hell
The Walking Dead'ın ilk 4 sezonunun üstüne tanımam. Ancak, hikaye ve anlatılır olarak bakarsak olaya Last of Us ezer geçer. Tek sıkıntı güzelim Ellie'yi çirkin bir aktöre vermişler. Yemin ederim diziden soğudum sırf şu yüzden oyunundan devam.

ygit_1298

Yeni üye
20 Ocak 2023
23
8
THE WALKING DEAD çok mantıklı bir şekilde düşünülmüş her bölüm sonunda insanı merakta bırakıp sonraki bölüme geçme isteği arzulatıyor. ve sürükleyici olay dizeleri ile sürekli bir heyecan, gerilim ve dram yaşatıyor yüksek ihtimal izlemeye başladınız tavsiye ederim devam edin evet bazı hatalar var ama şu an oskarlık filmlerde bile hata var ve son olarak bir tane daha dizi var Z NATION BU ÇOK ÇOK ÇOK GÜZEL BİR DİZİ TAVSİYE EDERİM BUNUDA
Arkadaşlar herkese merhaba sizce TWD zombi kategorisinin en iyilerinden mi yoksa başka film/dizi mi iyi? Lütfen spoiler vermeden düşüncelerinizi yazınız.

WalterWhiteHacker

Katılımcı Üye
1 Ara 2022
590
2
234
Azerbaycan
THE WALKING DEAD çok mantıklı bir şekilde düşünülmüş her bölüm sonunda insanı merakta bırakıp sonraki bölüme geçme isteği arzulatıyor. ve sürükleyici olay dizeleri ile sürekli bir heyecan, gerilim ve dram yaşatıyor yüksek ihtimal izlemeye başladınız tavsiye ederim devam edin evet bazı hatalar var ama şu an oskarlık filmlerde bile hata var ve son olarak bir tane daha dizi var Z NATION BU ÇOK ÇOK ÇOK GÜZEL BİR DİZİ TAVSİYE EDERİM BUNUDA
hocam 7.sezonda filanım hatırladım kadarıyla baştan başladım dediniz gibi merakta bırakıyor harbiden

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.